Tekutý rybí olej

dedko123

Dobrý deň my máme rodinu v Nórsku a tam norski doktori a zdravotné úrady odporúčajú pravidelné užívanie rybieho oleja všetkým a maličkým deťom už od 4 týždňov...my ho užívame celá rodina, volá sa to Mollers tran a vozime ho aj známym a priateľom... Ak máte záujem kuknite náš inzerát -odkaz odstránený- alebo www.rybiolej.eu

RNG

No ja uz davno pouzivam ovela menej zamoreny krill olej, ktory ma az 5 x taku dobru absorbciu a biologicku ucinnost, lebo tento olej obsahuje ovela ucinnejsiu formu olejov, fosfolipidy, miest triglyceridov.
Polarny krill sa zivi priamo planktonom, nie je tam zamorenie sposobene vyssim postavenim v rade, ako je u dravych ryb, kde cim vacsi dravec, tym vyssie zamorenie, lebo sa zivi rybami, ktore su uz zamorene, a ktore sa zivia mensimi rybkami, ktore sa zivia planktonom a krilom.
Preto zamorenie dravych ryb moze byt az 1000 nasobne v pomere s planktonom a mnohostonasobne v porovnani s krilom z tych istych vod.
Naviac dobre znacky krill oleja nemaju ziadne prioemyselne spracovanie a obsahuju velmi zvzcny a uzirocny antioxidant, astaxanthin, o ktoreho dobrych ucinkoch je este stale velmi silny vyskum a uz dnes je to "superstar" medzi antioxidantmi.

pipipinka

rybí olej alebo najlešpie sardinky dobre jest najma v zime ked nevieme si D vitamin doplnit lebo je málo slnečného žitarenia.Ja sardinky milujem na chlieb parad omáčka sardinky na to cibula cesnak skvelé

Jessi_1111

V lekárni.

Amfree@ v lekárni, dobrý je (ako to napísať tak, aby to nebola reklama) :D x))D OD Generi*y (hviezdička je c), volá sa to Omega - 3 mastné kyseliny - čiže rybí tuk. Ak to necháš dlhšie vo vode alebo na linke, rozpustí sa ti to a bude ti celý dom smrdieť rybacinou. Preto rýchlo vybrať, prehltnúť a schovať naspäť to škatuľky.

daniela113

zdravím Vás, mam 50, densitometria -odvápnená. Kúpila som si žraločiu chrupavku + rybí olej v tobolkách(fi: GS-Green Swan, GS Omega3-350mg w-3nenasýt.mast.kyselín v 1000mg ryb.oleja)+ tekutý detský,dochutený..iný som nezohnala. ako čítam, asi nesprávne oleje.. Poprosím pána StanleyH, príp.kohokolvek, kto mi dá adresu,kde sa dá objednať ozaj nejaká špička kvality. vďaka

Franta

Ja si kupujem už roky tekutý rybí olej v lekárni. Myslím, že je to stále ten istý ako som ho užíval v detskom veku / narodený 1964 /. Ale nie je mi úplne jasné koľko obsahuje EPA a DHA. Neviete to? Tento olej nie je upravovaný.