Po vysadeni HAK

hassy

baby ja som vysadila pred dvoma týždnami HAK minervu a stalo sa to čoho som sa najviac obávala - pleť sa vrátila do stavu z obdobia keď som mala 15 rokov:/ nie je nič hrozné, žiadne zapálené vyrážky, iba drobné ako krupica na čele a pár drobných na líčkach a mám strašne ale vážne STRAŠNE rozšírené póry:/ za ako dlho sa vám dali hormóny do poriadku? popr. akú kozmetiku používať? doteraz som používala len čistú vodu a hydratačný krém, mám to meniť, či nechať tak?
inak keď som brala HAK (4roky) vôbec som nepociťovala že by mala na mňa nejaký vplyv, ale musím priznať, že tie dva týždne čo ju do seba už nepchám je mi tak nejak lepšie celkovo :)

rew

opalka> drzim palce, dufam ze to vysadenie pojde hladko. Ja som si povodne chcela dat len niekolkomesacnu pauzu aby som zistila ci este fungujem :) ale s priatelom sme si povedali ze zostaneme pri kombinacii kondom + kriticke dni aj pharmatex. Pocas HAK som nepocitovala nejake vaznejsie problemy, ale vraj som veselsia odkedy som vysadila :) a aj libido stupa :P a ako si tak citam tvoj prispevok uvedomujem si ze nafuknute brusko som tiez mavala castejsie.. a okrem krcov v prvy den menstruacie zatial ziasne negativa :) drz sa a nie ze si to zas rozmyslis :) (teda nie ze by to nebola ciste tvoja vec.. :))

denisaKE

opalka: gratulujem :D a partner nech nesie zodpovednosť s Tebou, však si užíva tiež :P Skúste pharmatex - je spoľahlivý a lepší ako kondómy...aspoň pre mňa bol :P

opalka

tak,po dlhom vahani a nahovarani si....

som sa rozhodla od 25.2.2011 -vtedy zjem poslednu tabeltku vysadit toto svinstvo,na ktore sa dalo 5 rokov spolahnut,ale ktore zo mna urobilo nervoznu frigidnu zenu, riesiacu svoje velke bolave prsia a nafuknute brucho.
V mojom partnerovi zatial vela podpory nemam, nakolko stale sa obava, ze ak by sa pritrafilo malicke,ktore planujeme 1-2 roky, nemali by sme nic pripravene,kedze preprabame dom. Verim, ze moje pravidlene zapaly mocoveho mechura, podmienen HAK, vybusnost, naladovost a napuchnutost ho presvedcia, ze sa nicim.LEBO teraz IDE konecne O MNA a moje ZDRAVIE !
Zatial hladam oporu vo Vas, lebo priznavam, ze rozhodovanie,aj napriek tymto vaznym argumentom, bolo pre mna tazke a zdlllllllllhave..... :)
Verim, ze som urobila najlepsie, co som mohla a prezijem vsetko, co som si "navarila" za tych 5 rokov......
Zhanam gynex,alebo yam a budem sa modlit, nech mi moje telo odpusti a nech ma netresta zlou pletou po vysadeni,nepravidelnou menstruaciou a pribratim.....

dakujem, ze ste zalozili tuto temu, dodala mi odvahy

denisaKE

mataba: neboj...prečítaj si príspevky, my sme po vysadení skôr pochudli :) toto je úžasná vec, že po vysadení idú kilá dole...mne v podstate samé od seba :D Ale hodne sa mi zhoršila pleť...čo by ma až tak neštvalo, ale keď začali aj vlasy padať...a vrátil sa mi môj starý "pubertálny menzes" - 4 dni v kŕčoch, brutálne straty krvi...tak som začala s yasminelle, teraz beriem druhý mesiac a som zvedavá, čo to po roku prestávky so mnou bude robiť :(

mataba

Baby, mate niekto skusenosti s Lindynette 20? teda hlavne co sa tyka vysadenia...ja ju beriem od septembra, som uplne spokojna, zmizli bolesti pri menstruacii, nepribrala som, plet mi zostala taka ako predtym, proste vsetko ok. Len teraz som si uvedomila, ze je znizene libido...tak rozmyslam ze dopapam tie dva blistre co mam a potom vysadim. Len ako to tu citam, bojim sa toho, co bude potom. Nie som zrovna najchudsia a ked znova priberiem, tak bude zle. A to ani nepocitam nejake tie zdravotne problemy. Poradte prosim

petul

Ahojte, ja mam po vysadeni HAK neustale problemy s cystami....na pravom vajecniku sa mi cysta ozvala 2 tyzdne po vysadeni HAK a ozyva sa non stop uz rok...bola som aj na laparoskopii, ale nic vraj praskla a takto kazdy mesiac narastie , pocas ovulacie praskne a nesmierne boli 3/4 mesiaca vkuse, takze cakam na odber krvi a vysledky a podla toho znova HAK....ludia ako som sa tesila ze sa jej zbavim, tak sa teraz tesim kedy ju zacnem znova jest a nebudem mat bolesti

dejda

ahojte spolubojovníčky,
tak už som asi pol roka po vysadení a konečne sa to začína zlepšovať, len tá pleť ma trápi. ale nebudem sa vám ani sťažovať, hneď si poberiem rady čo som si prečítala a budúci mesiac zájdem ku kožnej nech mám konečne pokoj:)

Karina

Caute kocky :),

tak som sa nalogovala po znacne dlhsej pauze, kvoli skole som na tento portal aj uplne zabudla... Idem sa hned vrhnut na starsie prispevky nech viem, ako sa vam dari. Ja beriem este stale Duphaston, ale inak sa mam skvele. Plet je cista, stale som pochudnuta od toho vysadenia a nie a nie ani kilecko pribrat. :)

mirka 23

rew, ja som na začiatku bola OK a problemy prišli po pol roku. Ale nemusiš mať problemy. 2 roky nie su vela.