Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

mnamka257

preco sa nezaregistrijes na nejaku spolocensku stranku ako je napriklad facebook alebo twitter.tam si mozes najst vela priatelov aj ked viem ze virtualny priatelia nenahradia tych naozajstnych a nemozes si s nimi zajst na kavu, ale aspon sa s nimi mozes porozpravat.ked chces napis mi na icg: 398-466-043.alebo pokial nemas icq tak pokojne aj na mail: bronicka.br@gmail.com. slubujem ze ti urcite odpisem.a dovtedy ti drzim palce...

Kukurica125

Veď tu nechajte svoje maily, aj anonymne, a mozete si aspon pisat, mozno sa stretnete niekedy v lete na kolektivnej gulaspartii alebo co.

lenka41

leniva, vies čo...? Ja som mala kamarátky,dosť dobré,ale zistila som,že ma za chrbtom tak ohovárajú,že som rada,že už nemám s nimi nič spoločné...Radšej nemať žiadne,ako také falošné jak boli oni...