SEX...kolko krat?

Príspevok v téme: SEX...kolko krat?
alenka158

Mam na vas otazku kolko krat za tyzden alebo mesiac sa milujete? Lebo mi tak 2x za mesiac lebo nebyvavam nadrzana a neviem ci som jedina na tomto svete alebo co...nemavam na to ani chut(ale partner ma vzrusuje) a nebyvavame casto sami a aj ked mse nemam chut a ked to robim na silu(bez totalneho nadrzania) boli ma to.Co mam robit ?Stava sa to aj vam? papa

1iva

ja by som sa najradsej milovala kazdy den, ale nie je to mozne, lebo priatel pracuje na smeny a ja studujem v inom meste. Ale ked sa stretneme tak vzdy to stoji za to a nevieme obaja prestat:-))))

olog

na trhu je jeden perfektny vyrobok, vola sa arginmax, je pre zeny aj pre muzov... neviem ci mas problem ist do lekarne a kupit si ho ale ja by som ti to rozhodne odporucal.. verim tomu ze by sa vam to polepsilo

alenka158

Olog:hej par krat som si to sama urobila lebo som mala chut a tak :/ ale iba 2x asi...ale aj tak je to s nim lepsie...lubigacny gel sme uz skusavali(pomohol) ale lepsie je to ked je to prirodzene...a nie umele :) ale ais vazne to mam v hlave aj tak vam dakujem za pomoc :)))musim si to vyriesit v hlave asi ju zbujem :D hehe

lajla

nečítala som všetky príspevky,ale u nás je to tak, že priatel jazdí na služobky. ked je doma týžden,tak sa milujeme aj každý den. inak pracuje týždnovky,tak vtedy len 1krát.čiže ako kedy,ale tiež nie som nejaká nymfomanka.

olog

lubrigacny gel vyriesi problem s trenim to je jasne ale tvoja nechut moze mat inu pricinu... robis si to niekedy aj sama?

lola3

no brunusa ved ale mi to uz aj chalan povedal ze sa mu to ako pacci ale ze to je ako keby pychal do vody:D tak neviem ty sa utieras medzi tym alebo co....ved sme od toho vzdy zeli zapatlany..to ma na bruchu vsetko..nevim co s tym.:D o tych "prijemnych"zvukoch to uz ani nehovorim...

brunuska

lola3-kolegyna:-)len potom treba najst vhodneho-rovnakeho partnera!
alenka158-ano asi to mas v hlavicke- nemas strach? z niecoho? sex si treba vediet uzivat bez strachu-teda zaistit vsetko aby to tak bolo-uvolnit sa- nazhavit sa...