SEX...kolko krat?

Príspevok v téme: SEX...kolko krat?
alenka158

Mam na vas otazku kolko krat za tyzden alebo mesiac sa milujete? Lebo mi tak 2x za mesiac lebo nebyvavam nadrzana a neviem ci som jedina na tomto svete alebo co...nemavam na to ani chut(ale partner ma vzrusuje) a nebyvavame casto sami a aj ked mse nemam chut a ked to robim na silu(bez totalneho nadrzania) boli ma to.Co mam robit ?Stava sa to aj vam? papa

lola3

noo lenze ja som zase nejako moc vlhka .. po nejakych intenzivnych minutkach ho uz az tak moc necitim jak na zaciatku ...takze najlepsie by bolo asi taky zlaty stred...

alenka158

lola3 bozeee to sa ti zijeee ja chceeemm nevymenis si hehe :D zavidim ti normalne si to vaz a aj nech on si to vazi...nabuduce mu povedz ze nech si predstavi ze by si by si byvala sucha :/ dakujem aj tak za pomoc :))ale mozno je to psychickým problémom mama to asi v hlave :/

lola3

ano ?:D no neva... ja ti teda neviem ..ja mam iny problem si priatel mysli asi ze to dava do vazeliny...uz mi to je blbe neviem ci sa mam utierat alebo co....sak skuste nejaky kondom so zvysenim lubrigantom

DJ HiDe

Ked bolo casu, tak takmer kazdy den, teraz je to menej intenzivne, nazveme to studentskym sexom, cize raz-dvakrat do tyzdna :)

alenka158

ked som nadrzanaäto je tak 2x za mesiac) tak mozem aj hodinu a neboli ale ked nie som 100pero nadrzana ale iba trosku tak to po 4-8min pali a boli ..ale inak zlazy su pri vchode do posvy :))

lola3

ale ved vytok ide z vnutra ...co by preskocil a hned isol von a vnutri ostala sucha??to nebude asi za tym nee??no ja neviem preco ta to boli...ako dlho to robite ked uz ta to zacne bolet?

alenka158

loa3 my sa rozpravame stal a stale to rozoberame a on je tsranse mily a snazi sa a vie co mi robi dobre ale ked am to zacne boliet tak uz sa to neda...ale ked som nadrzana tak je to super sex ale ja si myslime ze tne rpoblem je v tom ze zvonku som mokra a vo vnutry sucha jak...a ked sa milujeme trie to tam(lebo je to suche) a boli to a pre to asi nemam na to aj chut :,( uz ma to aj psychicky trapi .,(

lola3

noo..tak vies co skus..nejak sa prekonat, pekne sa na vecer alebo neviem kedy to robite priprav,a skus byt iniciativna ty..sa nejak prekonaj nech je z teba tigrica vsetko z vlastneho presvedcenia ze to prenho robis a skuste sa o tom porozpravat ja sa s priatelom o tom stale rozpravam...normalne mu povedz co mas najradsej a tak...inak neviem ako ti poradit

alenka158

lola3 dakujem :) bo ja vazne neviem ci som normalna alebo ci je vo mne chyba..ale ked mne to nikdy ani nic neurobi dobre mi to robi ale nic viac :/ a partner by chcel aj kazdy den a ja by som mu to chceeeelaa velmi splnit ale aby to bolo aj z mojej strany a nie nasilu .,(

lola3

tak chcela pocut kolkokrat sa miluju iny...bo nevie ci je to normalne ze ona na to nema chut..tak jej odpovedame...