SEX...kolko krat?

Príspevok v téme: SEX...kolko krat?
alenka158

Mam na vas otazku kolko krat za tyzden alebo mesiac sa milujete? Lebo mi tak 2x za mesiac lebo nebyvavam nadrzana a neviem ci som jedina na tomto svete alebo co...nemavam na to ani chut(ale partner ma vzrusuje) a nebyvavame casto sami a aj ked mse nemam chut a ked to robim na silu(bez totalneho nadrzania) boli ma to.Co mam robit ?Stava sa to aj vam? papa

angelique

každý nech sa miluje toľkokrát, koľko sa mu chce a zaoberať sa tým, či je to normálne je zbytočné. Niekomu stačí raz za mesiac, inému raz denne... normálne je to, čo vyhovuje obom partnerom.

katka*-*

My sa s priateľom milujeme asi 8 krát do mesiaca.Mám ho veľmi rada aj spolu žijeme ale mám taký problém, že na to vôbec nemám chuť.Asi som frigidná

alenka158

co? 7x do týzdna :,( to vazne?A to ako robite..to ta nbeoli? lebo mna to kedysy staleee bolievalo a potom sme zistili ze je to kvoli tomu ze som malo mokra a ked aj som tak z vonku jak hovado mokra ale znutra som sucha :,( a asi ani preto to nechcem...lebo sa bojim ze to bude boliet .,(

dadkaaaaaaa

s priatelom sa milujeme 7 krat do tyzdna a niekedy aj dva krat za noc hlavne cez vikend :) a samozrejme, ze ked mam svoje dni, tak vtedy mame pauzu :)

lola3

ahoj,no jasne ze ta to boli ked si neni nadrzana...(ved ziadne mazivo nee??ved si pomozte nejakym lubr.urcite ta to boli pre to..,ja sa s partnerom milujem tak 5 krat do mesiaca a to len kvôli tomu ze nemame kde...