Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Mne sa zda ze ze sa mi to hojilo dost dlho ,mozno mladsie rocniky to zvladaju lepsie,mne daval 365 a mam ich trochu nizsie ako ostatne dievcata ,ale pripadaju mi prirodzenejsie ako tie co vidim v galerii,mam okruhle ale nevidno ze su okruhle skor vypadaju ako anatomi,mam foto v galerii ale dost stare ,pozri si :),tebe ide aku velkost davat..?

tina691976

dakujem za opoved a možem sa spýtať doktor povedal že ked ot ide cez žlazu že to tak dlho nebolí a že sa to skor zalieči je to pravda a neposunuli sa prsia viac dole pod ťarchou silikonu ked su pod žlazu lebo a ja som sa z doktorom dohodla pod žlazu

Lenkalili

evellina

Ja s rukami môžem takmer všetko, najväčšia bolesť pre mňa je taka že citim tie silikony ako su tam napchate mam pocit ze mi vybuchne hrud proste tie gule vnútri ma bolia...ale citim že sa to už zlepšuje fakt, ked sedim a nič nerobim tak neboli skoro vôbec :)

evellina

Lenkalilli... tak dnes si uz treti den po opke???...joj zavidim Ti, len to vydrz, urcite zajtra bude uz lepsie.Mozes mi presne opisat tie bolesti???...bolia rany, teda tie rezy, alebo skor prsia, alebo co???...a ako ti je s rukami na treti den??..mozes uz pohybovat alebo este sa neda???...dik, skore zotavenie prajem :)

angie77

ythyl

..ak niekto bral a neprežil, tak už sa Ti asi neozve :))))

Minimálne týždeň pred operáciou nesmiete užívať lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylosalicylovú a to sú napríklad: Acylpyrín, Aspirín, Anopyrín, Aspro, Acylcoffin, Alnagon, Defebrin, Harbureta, Mironal, Neuralgen a niektoré protizápalové lieky (napr. Wobenzym), keďže môžu spôsobiť zvýšené krvácanie. Pred operáciou nie je vhodné ani užívanie homeopatík.

..čiže ibalgin by mal byt v pohode, ale upozornila by som na to pred opkou...

ythyl

katus1,

ano kupila,ale dnes je uz 5 den,som zobrala piatu tabletku a si myslim,ze len antibiotika mi mozu pomoct,ale dala som si vcera ibalgin,lebo som uz nemohla vydrzat,tak dufam,ze s tym nebude problem:/mala uz je u mamy,este dnes vecer ju pojdem pozriet,no tak skoro ju neuvidim,lebo hned by na rucky sla:(inak mam kopec roboty,este do prace zmluvy robit,atd,vcera som do tretej rana pisala,dnes cely den,ale zrejme to nestiham,tak neviem ako po opke budem schopna rozmyslat a pisat,ale sef ma asi zabije,haha:))