Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Henka88

Ahoj moja, to je uplne normalne, ze ich mas rano a vecer tvrdsie. Neviem cim to je, ale je to tak. Ja som uz skoro 2 mesiace po a stale to tak citim aj ja. Cez den su makkucke a rano tvrdsie. Neboj sa, len sa nekontrolu.si este cerstvo po, dva tyzdne trva kym sa implantat vzrastie akotak s tkanivom.a pacia sati? Si spokojna ?

mirkaviki

marikamarika

no tak ja dufam ze sa vobec na tu operacku dostanem :D ...a doktor bol v pohode, ci uz na kontrole po opke a potom aj na vytahovaní stehov?

olly-fa

no ja tiez fajcim tak dufam ze s tym nebude problem a este k tomu aj berem antiku a toho sa tiez obavam bo v papieroch je pisane ze ju treba mesiac pred vysadit ale ked som rozpravala so pani co sa stara o papiere a spominala jej antikoncepciu bo ma upozornovala ze menstruacia mi musi skoncit tesne pred opkou tak ohladom antiky nic nevravela tak nechapem.

mirkaviki

marikamarika

no tak ja dufam ze sa vobec na tu operacku dostanem :D ...a doktor bol v pohode, ci uz na kontrole po opke a potom aj na vytahovaní stehov?

olly-fa

no ja tiez fajcim tak dufam ze s tym nebude problem a este k tomu aj berem antiku a toho sa tiez obavam bo v papieroch je pisane ze ju treba mesiac pred vysadit ale ked som rozpravala so pani co sa stara o papiere a spominala jej antikoncepciu bo ma upozornovala ze menstruacia mi musi skoncit tesne pred opkou tak ohladom antiky nic nevravela tak nechapem.

marikamarika

Olly-fa Mirkaviki

Pardon baby koment pre Olly-fa patril Mirkaviki :)

Olly-fa urcite budes mat krasne prska, nic sa neboj :) ani sa nenazdas a je to tu..Ja som nazivo videla cuculkine je to sestra :) a tiez vtedy som si povedala uz nemam o com rozmyslat viac chcem aj ja :)

marikamarika

Olly-fa

No spokojnost bola aj ked ako som uz pisala vytocila ma anesteziologicka, ja som totiz sla prva rano, a ona na mna vybehla ked mi kontrolovala vysledky(ja uz som bola navlecena v operacnej koseli a ciapke, mala napichnutu ruku pokresleny hrudnik cize uz stres stupal) no a ona ze kedy ste jedli na posledy a ja ze sak sa mohlo do pol noci takze o osmej vecera a o jedenastej som este pila vodu..ta po mne zacala ze co som normalna ze sak to sa nesmoe ked idem rano na lacno mozem jest a pit do siestej vecer. A ja ze ale sak v papieroch je do pol noci a aj sestricky mo tak povedali. Takze som bola mrte potom vyklepana, ale chvala bohu zobrali ma na operacku a nematahovali to tam dlho hned ako som si lahla ma uspali, cize behom 30 sekund uz som o sebe nevedela nemala som cas sa viac stresovat, sestricky boli prvotriedne, netreba sa ich bat poprosit o pomoc, obliekali ma aj ma wc splachovali za mna , okrem vecere mi doniesli aj vyzivku a croasant na pochutnanie, rano kavicku, lieky davali ked som potrebovala a mojhla som si dat aj na spanie, aj ked to som nepotrebovala, postel mi polphovali pomaly kazdu hodinu aby sa mi dobre lezalo..fakt super, tv na izbe..a aj sme spolu troska vykecavali :)

marikamarika

Bittersweet

No ja neviem moja, akoze ked sa chytim v podprsenke, nezmesti sa mi prso do ruky, ale pridu mi nejakp daleko od seba a nie az tak plne ako vuzeral vizual, celkovo som ratala ze to bude posobit troska vacsie, ale je pravda este mam na sebe skafander tak taxko posudit ake to bude ked ho dam dole a usadia sa..v kazdom pripade secko lepsie jak tie lentilky co som mala :)))

Luky2112

Marikamarika

no dlhsie mi pomoct nemozu,vsetci musia byt v praci....budem to musiet nejako doobeda zvladnut sama a potom uz pride muz a mama z roboty tak uz nebudem sama na maleho....

Bittersweet

Moj maly ma 2 roky aj 2 mesiace,najhorsie je ze teraz ma take obdobie ze aj na zachod ho musim dat iba ja,to ako naschval prave ked mam ist na tu obku....no neviem si to predstavit ako to vsetko bude ale tak ked to zvladli ine tak musim aj ja ;)

olly-fa

mirkaviki

no,ja som bola na krv 24.2. na predoperacnom 27.2. a op mam 17.3 Niektori ludia tvrdia,ze je to skoro,ale mna p. dr. ubezpecil dva krat ze je to ok. A ja som aj tak nemala inu moznost,lebo hned po pooperacnom som cestovala prec a pridem az v sobotu 15.3. tesne pred op.Ono je to naozaj tak,ze co doktor to iny nazor,ja som uz pocula aj taku verziu ze vysledky mozu byt maximalne jeden tyzden stare,a potom aby bol clovek z toho mudry... A ktomu zivotnemu stylu,ja sa tiez snazim zit zdravo,aj ked je pravda ze mam rada sladke :D a co je horsie fajcim... ale vobec som to pred vysetrenim neriesila,nic som nemenila a bolo to ok. Este mi pani doktorka povedala,ze mam ciste dychanie nato ze fajcim,tak som bola happy. No dala som si taky slub ze v nedelu pred opkou prestavam fajcit,a kedze som si dopriala nove didiky tak sa vzdam cigariet,no som bohovsky zvedava ako dlho ma to bude drzat :D dufam ze dllllllho :-)

henka88

sashinka1985
ahoj, prosím ťa, vždy k večeru mám taký pocit ako by mi tie prsia oťaželi, a ráno sa zobúdzam ako keby som tam mala dva kamene, aj sa mi zdajú vtedy tuhšie, ale cez deň je to normálne, ani ich moc necítim. mala si aj ty takéto pocity? ja už sa bojím vždy, že mi tvrdnú alebo čo... :)

jajakarinka

Lauritania.......rada by som ta prisla pozriet ale sme objednane v stredu az na 15:30.....ale kludne mi mozes dat meil na teba budem rada .........ty uz v utorok ides podnoze:-)