Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka

stači ked ti obvodna napiše recept : od bolesti Zaldiar a na spanie Stillnox

ak máš problemy zo zaspávanim , tak ti výborne vpadne vhod prve dni aj ten Stillnox ...

Zuzka ti odporučí jedine Flector alebo Novalgin ...

doka

LUCCIA,
plne s tebou súhlasím,ja sa tiež veľmi dlho odhodlávam,pretože to nie je na deň...Mňa jedine čo veľmi brzdí je bolesť po prebudení z narkozy-ale preto,že som pred 15 rokmi bola na gyn. operácii-mám 30cm rez cez brucho :(,ked som sa prebudila z narkozy-chcela som zomrieť-také som mala bolesti a dostať niečo od bolesti v štátnej nemocnici-no nemusím písať-po 2 dňoch som dostala takú infekciu,že mi to museli otvárať-mala som len štipce-3x denne a čistiť to-toto je bolesť,ktorú si dopodrobna pamätám aj dnes a to ma stále posúva späť.Dala som si prsia zväčšiť vlastným tukom-efekt síce je,ale nie taký ako po silikonoch-treba to zopakovať ešte raz.Som 3 týždne po,ale nohy mám také boľavé,že sa ich nemôžem dotknúť a nehovoriac o tom,že na slimky ani nemyslím.Tak som začala rozmýšlať,že ked znova narkoza...tak predsa tie silikony a ked to vydržali mladé baby,tak ja to "možno" dám tiež...:)
TOMYUM 1
som rada,že si napísala o tejto REGIA klinike-mne to doporučil známy tohto lekára,tak som dnes telefonovala,že sa objednám na konzultáciu-prisľúbil mi bezbolestné prebratie,ale nevedela som,že sa operuje v nákupnom centre??? Ja som myslela,že tam prebehne len konzultácia-ak je to teda tak-zajtra ruším.Nie som z BA,takže nemusm hľadať kliniku práve tam-som z NR-tak neviem,ktorým smerom sa dať...

henka88

all
prosím vás, ako často ste si dávali repíkový obklad, ak ste si dávali na jazvy. Tie moje vyzerajú na pohľad pre mňa ako čerstvé :) tak by som im rada pomohla nejako. A môžem ich už aj natierať? lebo doktor vravel, že áno, ale neviem, či myslel že už. :) Mám 2 týždne po.

henka88

marikamarika

to je myslím že ničím špeciálna páska, taká papierová, ale mám si ňou prelepovať jazvy. Ty sa máš ako starať o ne? No dala som si sprchu a zoznámili sme sa. Veľmi sa mi páčia a zdajú sa mi byť voľným okom rovnaké. :) Ale samozrejme sú napnuté a koža ako vyleštená :) Keď som na ne pustila konečne horúcu vodu, tak som až zimnicu dostala z toho :D
Tak verím že sa už o chvíľu budeme obe vytešovať z toho, ako usadajú, mäkknú a vyzerajú takmer prirodzene :)

mirkaviki

Luccia

ahoj ja som sa preto presne pytala bo aj ja idem k dr. Ráczovi na konci marca tak som chcela vediet ci sa nahodou nestretneme...ja mam navrhnute tiez anatomické cez dvorce len velkost sa rozhodne az na sale bo mam podobny hrudník ako ty a malo tuku tak rozmysla ze mi prechod este vyplní tukom zo stehien tak sa nielen bojim tých rezov cez dvorce ale este aj tohto.

a k tej martine 120
ja to tu tiez uz dlho sledujem , aj som mala vela precitaneho a az na konzultacke som pochopila ze vzdy je to o niecom inom a kazda sme iny prípad a na to je tu toto forum aby sme si radili a kecali takze nechapem jej postoj. nech sa kazdy pyta na co chce a kto chce nech odpoveda, je to kazdeho vec a ide o peniaze kazdej z nas takze je nasa vec ci tu budeme studovat kazdy jeden prispevok (aj tak to nikdy nemusi víst u nas tak ako pri sto zenach pred nami )

henka88

tomyum1
dakujem, hned zajtra tam zájdem. bola som nakoniec až v 6tich lekárňach a niekde ani nevedeli, čo to je. tak veľká vďaka :)

Luccia

Sashinka, mirkaviki
velmi dakujem za odpoved. Mozno som posobila trochu divne, ze sa tu z nicoho nic zjavim a pytam sa, mozno aj na mna to reagovala Martina 210, ze by si baby mali najskor studovat a potom sa pytat na fore :-) - tak k tomu len tolko, ze som sem napisala prvy prispevok po priblizne pol rocnom surfovani kade tade, aj americke aj nase stranky, teoria aj videa komplet nastudovane, zvazovanie pre a proti. Kliniku som si vybrala aj na zaklade ticheho sledovania vasich prispevkov - Interklinik, uz mam aj konzultaciu za sebou. Konecne cela tato vec pre mna dostava realne kontury, chapete - nie len co ak raz - ale naozaj, preto som nabrala odvahu vystupit z "len citania" a napisala som aj ja. Mozno to pre niekoho nie je problem, mna to stalo ohodlanie. Priamo o velkosti implosov, som pisala, ale neznamenalo to, ze by som nemala veci premyslene. Len som sa uz konecne odhodlala. Dik moc za tip ako na tie fotky - idem sa odfotit a poslem.
Mozno kratke predstavenie: mam 164cm, 54kg, 36 rokov, roky pravidelne beham a cvicim. Mam dve dcery, kojila kazdu z nich 14 mesiacov, takze sa to na prsiach podpisalo. Nikdy neboli velke, ale teraz su dlhodobo fakt ze bieda a navyse cvicenim a fit zivotom nemam skoro ziaden tuk, takze aj tie prsia otras. Sen si idem splnit :-)
Mam inak dost siroky hrudnik, taky plavecky - pod prsiami 80.
Termin mam predbezne na konci aprila, idem na druhu konzultaciu k Raczovi, kde este raz zvazim velkost. Navrol mi 295 anatom, pod sval, vlozenie cez dvorec. Velmi profi pristup.
Skusim si aktivovat tu galeriu poslanim mojej fotky a popozeram tie vase. Sashinka, neviem sa dockat tych tvojich, lebo to by mali byt presne "tie moje" :-)