Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

all
dakujem za podporu baby, je to fajn aj ked aj trochu cudny pocit ze vlastne uplne cudzie kocky chapu moju zivotnu etapu, lebo su na tom podobne a tak mozme spolu zdielat veci. A tato tema je uplne specificka, lebo sa o nej fakt ze neda bavit s kazdou kamoskou, okolie casto nepochopi :-)

mirkaviki
fuu, tak tebe sa to blizi, mam aj ja trochu strach z toho miesta vlozenia cez dvorce, sa mi to zda citlivejsie miesto ako pod prsiami. To je velmi fajn pocit, komunikovat takto s niekym realnym, kto ide k tomu istemu doktorovi ako ja, na rovnaky zakrok :-)

doka
ty si si teda tiez vytrpela, to ti poviem. dufam ze efekt bude pekny.

marikamarika
dik za mile slova, mala som mozno zacat tym, ze sa trochu predstavim, nie rovno vybafnut otazku o velkosti implantatov, podla mna vsetky baby na tomto fore to myslia dobre. Si spokojna so svojim vysledkom? Uz aj normalne fungujes? Tyzden po, tak to uz mas to najhorsie za sebou...

Pridala som svoje fotky ako mi Sashinka radila, tak dufam ze si budem moct kuknut aj tie vase. U mna sa momentalne nie je na co pozerat :-) skor ma lutovat za sucasny stav, hehe

olly-fa

Baby ja som prave zistila ze mam doma Flector EP rapid 50 mg co mi predpisal ortoped. Je to to iste o com pisete vy? Dakujem krasne za odpovede.

Sandritta

doka,

Operoval ma Mudr. Mladek, operoval aj kamosku a videla som v galerke niekolko fotiek bab co tam boli tiez operovane, je sikovny. Na konzultacku som cakala asi 2 tyzdne, termin opky za 2 mesiace, no poznam babu z recepcie tak mi nasla termin uz o mesiac. Inak tie cakacky su individualne, takze treba vyskusat, pripadne poprosit na recepcii ci by ti mohli pozriet skorsi termin... Cena 3070€, v Interklinik mi povedali ze 2850€, mam anatomy, tie su drahsie a v Avelane si na klinike 2 noci, takze tie ceny su porovnatelne...
Urcite skus aj Avelane, inak na stranke maju take videjko o klinike, uvidis tam aj operacku, izby aj doktora, pozri si.
Keby si daco chcela vediet, kludne sa pytaj, hocico :) ;)

marikamarika

Luccia

Moja nic si z toho nerob, od toho je toto forum aby sme sa radili, o vsetkom o com chceme :) takze pokojne sa pytaj a baby ti ircite radi poradia, ak budem moct ja tiez. Bola som u dr Racza minuly tyzden 27.2.anatomy 485ml mentory len pre info, ale keby si chcela nieco vediet ohladne interklinik ci doktora kludne sa mozes pytat aj mna :)

marikamarika

Henka88
Aaaa tak to viem co je ta paska, no ja ju mam a inak skor ju seci poznaju ako papierovu na jazvy aspon ja som si ju tak pytala a hned v prvej lekarni dostala..mne Racz povedal este tento tyzden aby som si to prelepovala aj s gazou aby mi ma to podprda moc netlacila a po dvoch tyzdnoch uvidime..a co sa tyka kremov zakazal mi prvych sest tyzdnov ze tomu mam nechat volny priebeh nech sa jazva zaceli a neoslabujem ju kremom na jazvy, na to bude casu a casu po 6tt ju dat do poroadku..co sa tyka tej sprchy presne viem o com hovoris, vcera som sa sprchla(uz to mam dovolene od dr) a tak ma triaslo ze konec ..:))

doka

SANDRITTA,
nepoznám v NR nič-ja tu žijem krátko :),som z Michaloviec,počula som o nej,ako dlho sa čaká na termín,kto ťa operoval a aké sú tam ceny-približne-viem,že je to individuálne :))

henka88

lauritania
dakujem :) a prosim ta, to staci len namocit tampon alebo kusok gazy a prikladat, ci to mam nechat nejako dlhsie posobit? :) skore uzdravenie ti prajem a vela radosti :)

Sandritta

doka,

Je mi luto co si si zazila pred 15 rokmi a chapem ze sa bojis dalsej operacie. No nedovol strachu, aby Ti zabranil splnit si sen. Toto bola moja prva operacia a tiez som dlho rozmyslala ci to dostupit, velmi som sa bala, no nechcela som to len kvoli strachu vzdat.
Neboj sa, oproti klasickym nemocniciam mas na sukromnych klinikach nadstandardnu starostlivost. Tam Ta budu obskakovat. Jak som trochu zastenala od bolesti hned mi dali aj dvojnasobnu davku analgetik, ozaj sa vsetci snazili.
Ked si z NR, neskusala si Avelane clinic? Ja som bola operovana tam, je to nova klinika, krasna, cista...

Najhorsie je prekonat vlastny strach, poznam to, ale nie je to take strasne, drzim palce aby si nabrala odvahu ;)))

jajakarinka

Lauritania dakujem za radu si mila ako vzdy:-) pojdem teda k obvodnej a dam si predpisat. Ten liek od bolesti co uzivas ty .... a stilnox na spanie mam....... a co bolesti uz ustupuju ci je to rovnake?