Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Ach pane boze.. Zoja, toto je scenar ako z najhorsieho hororu pre kazdu z nas.. vidiet taketo nieco, tu kliniku obchadzam :( :(
Vidiet nieco take dva dni pred opkou..
Ale tak dnes som volala s dr, lebo som si bola prefotit sono a je tomu viac ako rok, co som tam, bola, ale ze je to fajn :) Dokonca sa moj gynekolog podujal na to, ze mi vyberie stehy, lebo kvoli 10 min sa mi cez celu republiku cestovat nechce :D
baby..drzte palce :)

jajakarinka

Lauritania.....ajoj v prvom rade ti chcem podakovat za podporu velmi mi to pomohlo nemam ziadne bolesti ani lieky od bolesti akurat sa nedokazem postavit ked lezim inak dnes uz je mi super len ma tie prsia tak palia a stipkaju ako keby som sa silno spalila na slnku uz nemam ani tlaky len nemozem robit prudke pohyby v noci som sa zobudila na to ako ma bolel chrbat od lezania lepsie je mi ked sedim alebo chodim. ...rano ked som vstala som si dala Aulin od bolesti je to priamo liek na bolesti chrbtice uvolnuje svalstvo velmi sobry liek odporucam to kockam ale je na predpis .....na oddeleni super sestricky zlate boli perfektne som sa tam citila :-) taka som stastna ze mam cicikyyyyy....
All......dakujem vsetkym koxkam co mi drzali palce :-)

A tie co maju pred opkou drzil silno palce nebojte sa baby da sa to prezit kazda jedna co premysla naf tym tak chodte do toho nebojte sa splnte si svoj sen zijeme len raz a treba si uobit radost a aby ste sa dobre citili pre svoj vnutorny pocit ....je to uuuuuzasne sa prebudit s tym ze mate ciciky :-)

bittersweet

sandritta no sranda ze sa ti tak hybu:) ja myslim ze uz by si sa nemala stahovat, nas dr.nam to uz po 2 tyzdnoch daval zapinanie na menej tesne, ze sa nema tolko stahovat.ale ved uvidis co ti povie. ja mam malu modrinu po drene pod pazuchou este, ale to mi neva tam. neviem kolko mam cez prsia teraz, ale minuly tyzden som mala 88, pod prsiami mam 72. ja mam sirsi hrudnik. podprdu idem zajtra kupovat, tak som zvedava, raz som prikladala v marks and spencer a bolo to 75C. nikdy som od nich vsak pradlo nemala, tak neviem ci nemaju mensie tie podprdy, lebo tiez mam tie prsia take mensie. ja mam doma same 70B a su mi male, sirka kosika nestaci. jedna sa mi dala zapnut a tak som to skusila pod tricko a efekt bol super, takze mne to s podprdou uplne bude stacit si myslim. nechcela som moc velke prsia a takto mi to pride prirodzene na mne. bohie kolko reopiek este absolvujem (dufam ze ani jednu, he:DD), no a ked vzdy musis dat o nieco viac, tak pre mna je toto taka rozumna volba a aj naholo som maximalne spokojna, uvidime teda ako v pradle pod satami to este vyznie.

Sandritta

bittersweet,

Jeej tak to mas super ze ti uz maknu, ja ich mam furt take tvrde, sice uz nie tak ako na zaciatku, ale neni to este ono... hybat sa hybu, no mne sa hybali od zaciatku, uz ked som si prvy krat davala dole skafander, az to bolo neprijemne ked som si ho opat obliekala tak som citila aj videla ako ich davam k sebe. Co ma stve, ze mam stale medzi prsiami slabu zlto zelenu modrinu, najskor som myslela ze je to dezinfekcia no je to este modrina, si ju furt natieram heparoidom a nist.....
Cez den nosim tu menej kompresivnu podprsenku zo siklienky a na noc skafac. No uz rano ho musim hned davat dole lebo ma tlaci az ma prsia bolia, neviem ci je to dobre ze ich to tak stahuje... Buduci utorok idem na kontrolu tak sa musim opytat. Inak vsetko ok :)))
A co hovoris na velkost? No na moje prekvapenie a trosku sklamanie som obliekla niektore stare podprdy 75/B, sice to bolo narvane no myslela som ze B-cko nedam. Mozno to bude aj tym, ze pod prsiami mam teraz 67,5cm (nejak som sfucala po opke) a cez 82cm, bolo 86cm a 69cm s opuchom...
Ale inak som spokojna :)))
A uz by si mohla dat fotecky ;)))

bittersweet

Sandritta ahojky, ja velmi dobre, mam 5 tyzdnov teraz, prsia su uz dost makke, trochu sa hybu do stran- moc to neskusam:) som rada ze ti ta bioderma sadla! Ten bepanthen je dobry skor na rozpraskane bradavky a tak.. Uz behas bez skafandra?:)

Nikola21

Sandritta

No zatial mam len tu jednu konzultaciu. Ale ked sa mi to tam nebude pozdavat tak pojdem inde. Uvidim ako to dopadne. Pridem na velku noc kde bude len par pracovnych dni takze teraz by som viac konzultaciek nestihala. A uz vobec nie cestovat do BB. A hej hej dam si vacsie urcite. Nech uz to je aj vidiet:)

Sandritta

Nikola21,
Urcite chod do vacsich, nech Ti da max co sa zmesti. Ja som mesiac a pol po opke a brala by som teda aj vacsie... Mamine povedz, ze radsej teraz vacsie ako za par rokov dalsia opka :) mne islo dole 4cm na obvode prs po opke... A chces ist len tam na konzultaciu? Ja som sice vedela, ze pojdem asi do NR, ale aj tak som este isla na 2konzultacky, a potom som uz bola 100% presvedcena ze idem tam.

olly-fa,
Presne toho som sa bala, v zmluve podpisujes, ze vysledok operacie Ti chirurg negarantuje, vsetky dalsie pripadne komplikacie si hradi pacientka sama. V podstate pacientka nema absolutne ziadnu garanciu vysledku a nejaka reklamacia je otazkou skor ochoty a zodpovednosti operatera.
Zoja uz nepisala ako to riesila s nimi, ale predpokladam ze asi sa to s nimi ani potom nedalo riesit... No co ich da clovek na sud, alebo sa bude stazovat na lamparni... Je to strasne.

Alenasis

Hostelica, Jajakarinka,
skoré zotavenie a veľa radosti z nových diduliek vám prajem a hneď ako budete môcť dajte nám podrobnosti :)

Nikola21

Sandritta

No s mamkou pojdem na konzultaciu. Ale mam z toho strach lebo mamka bude chiet co najmensie zeby som si zrobila :D a ja chcem vacsie. Nechcem potom lutovat ze som si mohla dat vacsie ako niektore dievcata