Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kitky

lauritania,

zle si to pochopila...
Moje bolesti su v ramci augmentacie. Robili mi aj augmentaciu, no o pisala som o bolestiach ako takych. Bradavky si absolutne necitim :) Bolia ma svaly a kazdy pohyb, ktory urobim. Je to uz ovela lepsie ako druhy a treti den. Tie boli asi najhorsie. Dnes som uz skusila vysavat, periem, umyvam riady a rozmyslam ci sa pustit aj do zehlenia... Stale vaham :)Rano som sa dokazala sama osprchovat, pokial to len bolo mozne, kedze stale podprda aj pas nad nou. Inak takyto prales som este nemala :D Normalne sa tesim na holiaci strojcek ako male decko. Nevídané! :) Kazda z nas bolest znasa inak. Tie citlivejsie povahy, ako napriklad ja, aj chcu prekonat sami seba, ale vyzaduje si viac casu a trpezlivosti, premahania sa. No urcite sa to da zvladnut.

henka88

zoe23, tina691976
tak ja som vedela, že budem mať medzeru aj po opke, pred som mala nejakých 5 cm, teraz mám možno 3 cm. Som kukala tú fotku nikoly, a možno to mám aj také ako ona, ale si vravím, že keď ona sa to nehanbí ukazovať :D ako aj podaktoré iné celebritky... Hádam, keď úplne zmäknú, tak nejako ich k sebe aspoň pritlačím, lebo keď sa zhora kuknem do výstrihu, tak hneď len prázdna medzera, prsia kdesi naboku :D ja mám ešte tú smolu, že v tej medzere mi ešte aj trčia rebrá, inak imploše mi krásne zakryli na prsiach, čo mi bolo vidno rebrá, ale v tej medzere mám naďalej nič :)tri rebierka :)

Alenasis

All,
baby čo ste už dlhšie po opke aj tie čerstvo, neoľutovali ste ani napriek tej bolesti, že ste sa na to dali?

henka88

ythyl
tak super, že ich dáš aspoň k sebe :) Mne to nejako nevadí, že bez podprdy mám medzeru, lebo s tým nič nespravím, keď som tak stavaná, keby som mala svoje prsia, tak mi pôjdu tiež tak. Len ja som sa bála toho, že či ich vôbec dám nejako rukami k sebe, keby som tlačila alebo v podprde. Tak ak sa ti dá, tak hádam aj mne sa bude dať.:) Už môžem nosiť podprdy normálne, tak uvidím, čo sa s tým bude dať spraviť :)

henka88

Lenkalili
ja som myslela skôr, že či ich tými rukami tak budem vedieť dať ako ty. Tak ako si si ich ty stlačila k sebe, nie v podprde ale naholo. Lebo mne sa teraz ešte nehýbu. Navoľno viem, že tam bude medzera, tú som mala aj predtým, a žiadny dr. by s tým nič nespravil, iba ak mi preburať hrudník :D Len ja si to neviem predstaviť, že či to rukami niekedy tak spojím k sebe :D

dianad

Bobcatko 173,

Ja mam 360 a som po op 3tyzdne necele, uz skoro odpuchli a vobec prave nie su velke;) toho sa neboj, ja mam 168/51 a su akurat, kludne aj vacsie mohli byt:))

hostelica

bobcatko173

Ja mam 360 stredne vysoky profil-niečo medzi stredným a vysokým a tiez som to riesila aby neboli veľké. Su tak akurat este mam opuch vyzeram ako rambo,ake viem si to predstaviť ked sa to usadi.

bobcatko173

bittersweet

ďakujem veľmi pekne !! už sa neviem dočkať, potom napíšem :-))) len sa bojím, aby 360ml pre mňa nebolo veľa.. do mája si asi stále niečo nájdem :D haha