Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

kitky -

ahojky , ano , tak som zle pochopila , prepáč . pisala že si bola na opke s mastopexiou , tak som pochopila že akože na mastopexii ... čiže augmentacia a pred tym bola mastopexia . to ako ja .. takže tie bolesti čo máš su adekvátne k augmentacii , ale šetri sa ešte , nevysavaj , neupratuj !!!!!!!!! nezabudaj na kludový režim koli usadeniu implantátu ! prajem všetko dobré !

zoe23

henka88
aj to pekne poklesne :D to mas super ze uz mas makke spodky, to mne trvalooo ojojooj:)ale napokon som sa dočkala :D

henka88

zoe23
ja to mam zhora este take nie s uplne hladkym nabehom, takze aj to by mi malo pekne poklesnut? :) ja ich mam zatial makke iba zospodu :) a super, ze budu vediet naskakovat :D

dianad

Bobcatko173

Ja som mala pod prsiami 69cm myslim.
Neboj sa fakt nie su vobec velke, su take ake som mala mat normalne :D bez silikonov.. Uplne mi pasuju k postave, vyzera tak ovela sumernejsie a celkovo krajsie... Ja bolesti nemam od asi 5.dna po op, ale vadi mi ten skafac uz mam z neho vysuchane miesta pod pazuchami:D

zoe23

henka88
anoo, vedia nadskakovat :D mne ale dlho trvalo kym koža povolila,a celkovo sa mi dlho spamätavali :D a v hornej casti su uplne uplne makke,kedze tam je imploš tenky:)

henka88

zoe23
este som sa ta chcela opytat, kedze si dlhsie po :) ze tie prsia aj normalne vedia nadskakovat :D vies ze pri pohybe alebo behu, alebo tanci... alebo drzia pevne :D lebo ma to celkom zaujima, teraz mi samozrejme neskacu :D ale ze ked zmaknu ci to bude apson trosku pripominat normalne prso.

zoe23

henka88
ok ok...ja mam tiez anatomy, na poslednej foto v tielku je dobre vidiet ta medzera, blizsie ich uz velmi nedam.

mimix
na pristup do galerky musis poslat foto svojich prs(bez tvare) na mail galeria@zoznam.sk a napisat tam aj svoj nick+treba trošku prispievat na forum a nasledne ti spravkyna zajacik posle hesla do galerky:)

hostelica

bobcatko173

Ja u dr.švehlík KE
Pod prsiami mam 73 cm a cez som mala 83 cm teraz mam 92 ale som týždeň od opky tak este sa to pomeni predpokladám :)