Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

Nikola21

prave sedim s ryzou v podprsenke :D som ohromena, je to neskutocny rozdiel a uz sa velmi tesim ked si budem kupovat nove podprsenky.

Ano myslim ze prsia mame podobne, ja ich nemam az tak pekne zaokruhlene ako ty:) Kedy mas termin?

Nikola21

nikxxx

ked tak pozeram na tvoje foto tak mam pocit ze velkostne sme na tom asi rovnako a mne navrhol doktor bud 330 alebo 360 tak ja som si vybrala 360. Povedal ze do vacsich by uz nesiel tak myslim ze aj ty ich budes mat akurat. Ked tak si skus ten test z ryzou. Ja som si to dnes skusala a musim povedat ze to celkom funguje. Vysledok bol skoro rovnaky ako ked som si u doktora skusala podprsenku s roznymi velkostami. :)

nikxxx

Sifonka6

ja som rovnako vysoka ako ty a vahu mam tiez ako ty len svoje prsia mam o dost mensie :)) povedala som doktorovi ze chcem nieco primerane k mojej postave, navrhol mi 350ml alebo 375ml, asymetriu mam aj ja- 25ml ale povedal ze to nie je take hrozne takze da obe implantaty rovnake. Rozhodla som sa pre 350 nakolko som v procese chudnutia a bojim sa aby potom tie vacsie neposobili prilis vulgarne.

teneriffe

sifonka06
ja mam 158cm a 56kg
mam anatomy, stredny profil, 385ml
bala som sa, ze je to vela, potom sa mi zdalo, ze malo... ja ti neviem??? ale spokojna som.
som 6tyzdnov po, co ma trapi je jemny opuch (ci je to opuch alebo ci je to navzdy??? neviem...) na pravom prsniku.

kukni, nemam kvalitne foto, ale dodam :)

elle

Ahoj Henka, dakujem ti moc, zajtra mu idem napisat mail, ze kusok vacsie ci by mi mohol dat, aspon 350ml. Ja mam zaklad pekne jednotky, ty si mala pred opkou nejaky zaklad? Lebo aj od toho zavisi :-)Ja mam dost siroke plecia aj hrudnik. Zajtra sa nafotim a poslem do galerky foto prs "pred" Chcela by som ocekovat tie vase aj :-)

cuculka

Henka, slniecko

No trosmu ste ma upkojili aj ked som pocula ze skor do 6mesiacov by sa to malo dat dokopy a ja uz som 7.. aj ked koza sa mi dost natiahla a to mam len 360 tak snad to bude ok a povoli aby sa vratila normalna citlivost..:)

Henka a spokojna s dr? Ja som mu uz asi 3kocky dohodila:D