Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Janas86,

Pozerala som akurat Tvoje nove fotecky, mas ich velmi pekne, uz Ti krasne sadli. Male ich teda urcite nemas, to sa ti len zda, su super ;))) ! Oni este zmaknu a potom ich das uz k sebe. Ja ich mam v podprde furt take stuhnute a ked som bez tak sa krasne uvolnia, takze ked uz nebudeme musiet nosit podprdy kazdy den tak zmaknu este viacej.
Mas pravdu, ja by som tiez brala vacsie, ale tak staci mi, uz by to asi bolo napadne.

Rose59,
Krasne prsicka mas. Kolko mas ml? Vyzeraju super velke.

Yanka8,
Gratulujem k prskam. Tie pocity Ta prejdu, ja som prve dni tiez par krat olutovala ze som sa na to dala a teraz uz len lutujem ze som sa na to nedala skor :D

Luccia

Yanka8
fuuu, tak to mas vacsi zakrok ako ja, mne daval 330 anatom pod sval, ale inak nic. Neboj moja, ten opuch je urcite kvoli tej zlaze... Viem presne co hovoris o tom ze si uz aj lutovala... aj u mna bolo par momentov kedy som silne pochybovala, ze prave toto som potrebovala. Napriklad ked vyberal dreny alebo ked sa pokusam posadit - teraz uz celkom uspesne. Povedz si ale, ze to prejde, telo sa prisposobuje, tak mu daj cas. Drzim palce.

Mulatka
dik za mile slova, nech nam to obom rychlo ubieha - tebe cakanie a mne rekonvalescencia...

mulatka

yanka8-nelutuj prsicka neboj všetko bude v poriadku to je len opuch to odpuchne mas ich velke to preto lebo ze vacsie prsia aj viac bolia ale neboj budu krasne :)

mulatka

Luccia-aj ja sa nanho velmi tešim je tak prijemny tak sa nebojim mu zverit do ruk a o 48 dni uz tu budem púisat aj ja ako ich krasne urobkala nech sa ti prsicka rychlo hoja :)

yanka8

Luccia
ja mam cez podprsenku este aj obvaz, tak si ju neviem posunut, bojim sa a som v nej strasne, ale strasne narvana. Prave prsko mam o dost vacsie, to mi aj upravoval, bral mi z neho zo zlazy, tak dufam, ze to je len kvoli tomu taky velky opuch. Ked chodim, alebo lezim bez pohnutia, tak sa ta bolest da zvladnut, ale ked si sadnem, to je uplna katastrofa. Musim si ich drzat, lebo ked ich pustim, tak ma nenormalne tahaju a stipu. Uz som to aj parkrat olutovala :-(. No a zdaju sa mi strasne velke, dufam ze odpuchnu.

Lenkalili
super ze si sa s nimi tak pekne vzila a si spokojna aj s velkostou. Od zaciatku si mala bradavky menej citlive?

Luccia

Yanka8
gratulujem, v rovnaky den sme ziskali novy hrudnik ;) dufam ze nam rekonvalescencia pojde dobre. Viem presne o com hovoris, ze mas pocit ze stahovacia podprsenka je nakrivo - ja som si ju vcera pekne opravila. Moj doktor mi tiez zakazal davat si ju do kontroly dole, ale povedal, ze na chvilocku v klude rozopnut, minutku si oddychnut a zase zapnut to mozem. Tak som ich aj jednym okom videla :) Svrbenie a stipanie mam aj ja, a este tah v chrbte. Kedy mas kontrolu? Ja v stredu.

Mulatka
dobreho mame doktora ;) je to velky profik, nie je velmi ukecany ale ta preciznost s ktorou ma pred opkou kreslil! A dosledne mi vsetko vysvetlil a zvazoval to najlepsie pre mna. Aj anesteziologicky v Interkliniku mi vraveli, ze jeho praca je fakt ako umenie. U mna to plati doslova. Z nicoho spravil zenske poprsie. Este som to moc nevidela, ale aj tych par sekund mi stacilo. Zazracne sa mi to zda.

Lenkalili

assaabloy

Ahoj neviem či tu ešte chodíš...ako prsíčka? Zlepšila sa nerovnosť? Ideš ku dr.? Ak tu budeš ozvi sa som na teba zvedavá.