Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Ahojte
Prosím vás, potrebujem poradiť pre kamosku.
Komu robila prsia Mudr.Ježovitá? Je nejaká baba v galerke?
Ja už nemám prehľad, bola som operovana 2011 u Mudr. Čereňa. Ak niekto vie koho operovala alebo nejakú skúsenosť, názor na ňu, napíšte prosím. Ďakujem

bittersweet

Sandritta, Sashinka1985 zistila som to uplne nahodne, sla som sa sprchovat a ako som sa predklonila tak som si to v zrkadle vsimla. Je to len v hlbsom predklone nastastie, na lavom prse vidim len jednu vlnku hoci ich nahmatam viac a na pravom vidno 4. inak ked v tom predklone dam akoby ruky poriadne dozadu a nasponujem sa, zmizne to. Je to v tom vonkajsom obluku prsnika resp. po vonkajsich stranach prs.Normalne to vlnenie nepozorujem nastastie! Takze by to uplne sedelo na to, co pises Sandritta. Trochu si ma ukludnila, dik!:) mne by toto ani nevadilo, len sa bojim, aby to este horsie nebolo a v normalnej polohe, lebo mi to pride fakt nechutne. Inak vsetko ok bez problemov a som velmi spokojna! A ako vy baby, ako sa mate? Uz sa chystate na leto?:)

zuzanab17

JAJAKARINKA

Verím že to zvládnem v úplnej pohodicke, neni som typ ujojkanej ženy ale tak človek nikdy nevie ;))) Pooperacnu mám 80D Nooo musia a budú to krásne prsa.

Sandritta

bittersweet,

Ahoj kocka ;) prave dnes som na Teba myslela! :)
Z toho vlnenia si nic nerob, je to normalne. Ja som si to tiez vsimla, ked sa predklonim dopredu tak zboku z vonkajsej strany si to nahmatam, su to jak take piesocne duny (fakt to neviem inak opisat :D) vidno to je len trosilinku ked som tak v predklone. Ja si z toho teda hlavu nerobim, vobec to neriesim. Pytala som sa na to troch doktorov, kazdy mi povedal ze je to normalne, len u niekoho je to vidno viacej ci menej a u niekoho vobec. Kamoska co ma implose tak to ma tak isto tiez v predklone. Je to normalne, lebo ten implos sa preleje dopredu a ta cast sa tak zvrasni (tak mi to ukazoval doktor). Napr. Hedera mi povedal, ze on to riesi vpichnutim tuku do koze, no tuk sa Ti vstrebe po nejakom case....
Takze kasli na to.
A inak ako? Vsetko ok?

sashinka1985

bittersweet ahoj moja, to ma mrzi, co si pisala. ako si na to prisla? vidno ti to? moja kamoska ma zvlneny-ohnuty kraj silikonu, ma to uz 4 roky a nic s tym nerobila. anijej to nieje vidno.tusim jej to zistili na sone.

bittersweet

ahojte baby, som 10 tyzdnov po opke a dlhsiu dobu som tu nebola. prave dnes som si vsimla, ze mam vlnenie:( preto sa chcem spytat, ci ma niektora z vas s tymto skusenosti po tak kratkej dobe. mam mentor 330ml.

RUSH

Ahojte kocky,ktore ma te po op.dlhsie,ake mate skusennoksti s plavanim,kedy mozeme zacat chodit na plavaren,je tam nejaky cas,ja som 3 mesiace po,op,do sauny uz chodim davno ale plavanie som neskusila zatial som si netrufla,ale uz robim komplet
vsetko diky za radu papa

tina691976

veverka sandrita
ja som skoro treti mesiac po opke a lavý prsník mám stále viac stuhnutý ako pravý stým možem hýbať a je mekký ale lavý aj po námahe viac spuchne a je pevný tak asi treba len počkať na to kým sa to samo povolí

VeVerka11

Sandritta
Kamoska ma gulate,ale zase dalsia ma anatomy a tiez to dlho trvalo v jej pripade. Ja mam anatomy a su stale tuhe. Hlavne vrch. A preco mas obavy?
V galerke nie som :) ja som to neriesila ani. Bola som u Cervena a mam 350ml stredny profil :) prsia su krasne,ale stale sa bojim robit niektore veci.
Urcite si na jazvy nic nedavaj. Uvidis pekne sa zahoja. Radsej nech ta jazva dycha ako keby mala byt pod vrstvou niecoho :) to mam od doktora :)

cankovienka

Ahojte kocky..som tu nová ..opku mam 21.5. v NR u Mladeka a neviete mi poradiť či musím vysadiť antiku??Mudr.mi povedal ,že netreba len napriek tomu mam trochu pochybnosti..
Ďakujem