Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

nela

co by som ja dala zato aby mi Dr. Ocenas na prvy krat tolko navrhol :-) bud rada budes spokojna ma zlate ruky ja sa k nemu zase chystam aj po druhy krat

lilabmw

matilda ewelik

babiky moc sa s vami tesim s matildou ze uz ma po a ty ewelik ze ides nato.A drzte mi palceky ked mi nieco vyjde tak mozno pojdem uz teraz na reopku dufam ze sa nieco podari a uskutocnim to uz teraz to by bolo uplne super :-)

matilda ako sa citis?Kedy hodis foto zajtra? :-D

silia

ďakujem baby :) potešili ste ma..takže zajtra utekám kúpiť zázvorový čajík..a ináč babenky, čo máte zajtra "veľký deň" držím prsty a teším sa nové info a dojmy :D

gabbyy

Silia ja Som mala v utorok 38.5 teplotu a v stredu predoperacne a na moje pocudovanie všetko ok. Po veľa zazvoroveho caju a coldrex night sirup. Inak ja som dobrala antibiotika v piatok ( mala som na 3 dni predpísané od dr) a v pohode. Uz som ok uz iba zvýšená teplota 37 ale sna to bude ok. Neboj .. Ewelka nic take iba čo píšu v papieroch :) Zupan, papuce, toaletne potreby, nabijacku a coca colu :-) Baby zIadna z vás nejde zajtra do bb okrem mna ?

Rozalka

Nelka

ja som bola tiež u Očenáša... nemáš sa čoho báť, je fakt dobrý... a riadnu veľkosť ti navrhol, budeš ich mať veľmi pekné... šup šup pozri do galérky...

olivka21

Silia
V pohode ma zoperovali... neboj nic,pokial na predoperacnych nenajdu v krvi nieco zle,zoperuju ta,aj s nadchou...

Rozalka

Gabyy a Ewelka

držím Vám palce na zajtra... budem na Vás myslieť... držte sa...

ewelka
teším sa na tie 700vky, som veľmi zvedavá!!!

Matilda

nemala som čas ale myslela som na teba v piatok,.. som rada že všetko je ok... prajem skoré uzdravenie...

čítam Vás len niekedy nestíham písať..

silia

olivka21

a v pohode ťa zoperovali po tých antibiotikách?či si si musela presunúť termín? to by som veľmi nerada, už to chcem mať za sebou..toľko stresu okolo toho :( no termín mám 26.02.

matilda1

ewell

aj ja som mala stres moja aj som vrackala ozaj tentokrat ale dalo sa to vydrzat,som to brala tak ze uz viem co ma caka tak akosi to celkom slo a ked mi rano supli naladovku tak uz bolo dobre a je dobre ze ides prva budes to mat hned zy sebou:)nebojky dobre to bude.

olivka21

Ewelka micka moja,
zajtra doobeda drzim palce aj na nohach a okamzite sa hlas po prebudeni z narkozy! Tato reopka bude menej bolestiva,uvidis,kazdy tak hovori.... tesim sa na vysledok a poom uz musime dat stretko!