Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lilabmw
Presne ta, plnost prs robi predovsetkym projekcia. Vtedy prsia su uzsie ale idu do predu, tym sa dosiahne objem.Ak si teraz so sirkou spokojna myslim, ze ju menit nemusis. Pri tych rxtra vysokych profiloch sa vyhnes tomu ze tie prsia nebudu " capate a nizke".Ja ked som bola na reopke povedal mi doktor ze do sirky max.13,5 jednak vzhladom na hrudnik, mam 72 cm pod a jednak ze cim su prsia sirsie tym vznika pocit ze su mensie.

Mery NR

monitaaa
nerobím kozmetičku ale niečo blízke k tomu. chem.peeling je dobrá vec, ale max. 2 krát do týždňa. 2 dni pred ani po nemôžes na priame slnko - do solárka, aj na saunu budeš citlivá, keďže si zbrúsiš 3 vrstvy z hornej kože. po peelingu si hlavne zvol dobrý krémik ktorý ti zrýchli obnovu nových buniek, kvalitný regeneračný. keď chceš pošli mi na seba e-mail a môžme o tom viac pokecať, aby sme tu baby zbytočne nenudili..

Nattasa

Olivka 21
No povedal ze prsia este su opuchnute a ze zacnu maknut az po mesiaci. Skoro finalne to vyzera za 3 mesiace. Ale uplne finalne pol roka.

Monitaaa

baby dalsia otazka uplne mimo :D
nie je tu niektora z vas nahodou kozmeticka? alebo chodite na chemicky peeling, alebo si ho niekto robi doma?