Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Majka1910
No ja som tiez od Cervena. Ja mam rez pod prsiami.
Preto sa pytam na tu podprdu. A prsia sa mi este nehybu k sebe, tak si neviem predstavit ako si ju nasadiiim

angie77

ewelka

na boku spať až po 4 týždňoch, mne sa tiež dalo skôr , ale doki mi zakázal, lebo v polohe na bok sa ti ten jeden prsník predsa ťahá a že do tých 4 týždňov kým nie je ako tak uchytený by sa mohol posunúť

ewel007

Olivka

Moje zlate a ako som vyzerala?? ;-)) dakujem,budem to potrebovat..
Inak ja sa citim perfektne ako keby som nebola ani na reopke,iba tie tri dni som bola k.o a teraz vobec ani ma tak stehy netahaju ako prvykrat,len ma to tam svrbi,vcera som ich ocumovala ze aj cvaknem,ale ked vidim tu sirku.. inak ich mam aj makke a tak pekne k sebe,skoda ze tam neni ten objem boli by typ- top..
Baby kedy sa moze spat naboku?

olivka21

Elissa
jasne ze zvladnes

Ewel
tak budem na teba mysliet.. mne s dnes normalne o tebe snivalo,ze si bola n trtej opke a dal ti 950tky :)))))

Elissa

Olivka21

Skvele, ja mam planovane 2 tyzdne mimo pracu. Tak som rozmyslala, ci to nebude malo. Sice min. rok po inej opke som uz veselo po 2 tyzdnoch labzovala po horach, takze zvladnem aj toto :-)

olivka21

Elissa
ja som fungovala komplet uz tyzden po opke,ja som neobsedela. Nic ma nebolelo,dvihala som ruky varila,prala,soferovala,upratovala,starala sa komplet o domacnost... ako sa nastvis,tak budes fungovat.

olivka21

Elissa
ja som fungovala komplet uz tyzden po opke,ja som neobsedela. Nic ma nebolelo,dvihala som ruky varila,prala,soferovala,upratovala,starala sa komplet o domacnost... ako sa nastvis,tak budes fungovat.