Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

bimbi
no mne by stačilo možno je to ktavina a nedá sa to tak urobiť spraviť malinký rez pod pazuchou a o nejaký 1cm to podvihnúť a bolo by to ideálne. len neviem či je toto možné.

bimbi

Mravcadlo
Ved presne to je aj moj problem, ja mam viac koze ako by malo byt na velkost implosa, urobila by to minimodelacia, cize posunutie dvorca hore, to sa vyreze nad bradavkou taky polobluk koze co je navyse a dvorec sa da vyssie, uplne iny tvar dostane to prso, len tie jazvy! To uz tak lahko neschovas.. Ja som nechala teraz 19.2. prepadnut termin u Cervena :( co sa toho zlakla.. Alebo druha moznost dat vacsie implose..to by u mna bolo v pohode lebo mam len 370ml, ale to uz by moji najblizsi asi nepredychali.. Uz pri prvej opke to bolo u nas komplikovane.. Chapem ta, ze ta to stve, v podprde su super ale ked sa na ne pozriem do zrkadla bez tak mam po nalade..

Monitaaa

a ak to cita, tiez mu určite zle padne, ze my sa tu o tom bavime už par dni a on nebol kontaktovany. A na druhej strane, pokial mal taku alternativu /tiez si myslim, ze tie 705 nemal na klinike ale objednal/ mal ta o tom jednoznačne informovat. tolko moj nazor

Monitaaa

ewel
vobec si nemyslim, ze email ze nejaka strasna alternativa. ved aj opku ste riesili aj cez email. ked sa tam neda hned ist, určite by som volila email, alebo telefonat. Jednoznačne som nazoru, ze pokial nie si spokojna, treba ho informovat HNED, pretoze potom to moze vyzerat blbo, ze uz moc vymyslas a podobne....

gabbyy

Olivka vidis Ty si bola nedavno po a uz rozmyslas o vacsich :-) a ja som iba 6 dni po a tiez mam chrobaka v hlave..

gabbyy

Ewelka ako sa citis? Ja uz lepsie ale tie prsia sa mi zdaju moc male , vlastne aj tych 450 by bolo malo :-( baby zmensia sa este prsia o moc ked odpuchnu? Sice som ich este porisdne nevidela, su stiahnute ale aj tak :-( baby ake naplaste ste si kupovali ja jazvy? A kedy ste zacali nosit normslnr vystuzene podprdy alebo push up?

Katka54

Zdravím všetky baby,
ozývam sa po roku. Práve som poslala nejaké fotečky do galérky.
Chcem všetkým babám, ktoré to len čaká, popriať veľa zdravíčka, pevné nervy a bezproblémové zotavovanie.. Keď sa už pre operáciu rozhodnete, stojí to za to. :)
Inak je zaujímavé sledovať, ako sa menia požiadavky báb na veľkosť. Keď som sa pred tým rokom rozhodovala ja, tak veľkosť sa tu v 90% pohybovala medzi 300-375ml. Menšie, či väčšie, hlavne, nech nám robia radosť.:)

Katka54

Ahoj Tim,
skôr, ako získaš prístup do galérie, musíš poslať svoje vlastné fotky pŕs pred zákrokom (bez hlavy) na adresu galeria@zoznam.sk a zároveň sa aktívne zapájať do diskusie na fóre. Až potom získaš link a prihlasovacie údaje do galérie.
Je to štandardný postup, ktorým sa snažíme zabrániť tomu, aby sa k fotkám dostali rôzne nepovolané osoby.