Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

lilabmw

robi s eurosilicon...sice som sa ho na toto zabudla opýtat, no videla som všade v čakarni reklamu na tuto značku..

mishka181

lilabmw

jasné robi aj pod sval, no u mna zvolil implatnát pod zlazu...cena je preto vyššia si myslím, lebo mi chce mierne podvihnut bradavky...nakolko ich mám tak nižšie položené...neviem...implantát mi dá okruhly...

Sandrine7

lilabmw

cena bola 2600 a s doktorom som bola spokojna, velmi prijemný človek. Vysledok este nemam finalny, zatial este odpuchaju a usadzaju sa, ale myslím, že to bude ok :)

lilabmw

mishka181

asi budes mat anatomy ked ta cena ze?Lebo mne povedal 2600 za okruhle a ze ked pojdem na vymenu ze mi da zlavu tak som zvedava co mal na mysli.Nevies s akymi znackami pracuje?Aku budes mat ty znacku?

lilabmw

mishka181

ale robi aj pod sval nie?lebo ja planujem reopku 500 az 600 ml a to urcite nechcem pod zlazu lebo by mi to kleslo casom to je uz dost velky implos.

mishka181

lilabmw

platit budem 2900 komplet so všetkým ...myslím že cena je normálna..chcela som ist povodne k Červenovi, len tam sa horzne dlho čaka, ale tak myslím, že som si nakoniec vybrala dobre...100% to budem moct ale povedat až ked uvidím výsledok :)

lilabmw

mischka181

musis sem prispievat v prvom rade a musis poslat foto bez hlavy prs pred plus tvoj nick na galeria@zoznam.sk.A potom ti zajacik posle heslo a link

mishka181

lilabmw

Na mňa zaposobil velmi dobre, osobne mi bol velmi sympatický...aj najmenšia trema, ktoru som mala, ako som tam išla, tak opadla :) Bola som aj minulý rok na konzultácii u Dr. Rácza v Interklinik, no ten mi nebol ani zďaleka tak sympatický ako dr. Fabry...rozhodla som sa k nemu ist, nakolko som čítala same dobre ohlasy nanho v diskusiách...takže mu plne doverujem...mne navrhol velkost 350 ml - 400 ml..chcem take, aby to bolo viditelne naoko a povedal, že som aj dost vysoká, čiže sa pokusi mi tam dat maximum, čo pojde...som vysoká 173 cm a mám 68 kg (dufam, že do opky ešte niečo schudnem :)))) jedine, čo je u mna problém, tak že mám malu vzdialenost medzi dvorcom a spodnou ryhou a keby mi dal dajme tomu 450 ml, tak by to možno vyzeralo komicky, nakolko bradavku by som mala uplne dole, čiže sa pokusi ju trochu nadvihnut...implantat mi dá pod žlazu, aby sa neschovala velkost pod sval...vkladat mi bude cez dvorec...fakt bol uplne zlatý, všetko povysvetloval, takže som spokojná..už sa neviem dočkat operácie :)

lilabmw

mishka181
ides k Fabrym super ze som tu niekoho nasla ake mas navrhnute ako na teba zaposobil?ja rozmyslam ze dam konzultacku u neho.A kolko budes platit?