Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

ano Rozalkua ma presne tie co mam ja navrhnute, na Rozalke vyzeraju uzasne, ale ja mam horsi zaklad :( ovisnuty, uvidime :)

lilabmw

gabby aky mas profil?no lebo pri extra vysokom co vidim v tabulke tak maju 400ky 5,5 a 450 5,7 ale to je extra vysoky.A ja mma moja 400ml mentor vysoky profil a projekciu len 5,1 takze bud rada

misaaa

a tie mne odporucane Ariony tu asi nema vela bab,
tak neviem preco mi ich odporucal
ci to zasa nieje nejaka loby firmy Arion....

mne ich odporucil ze su sirsie trosku a aj projekciu maju vyssiu, na to ze su anatomicke, plus maju dva gely vnutri, maksi hore a hustejsi dole..... ale mozno si to zle pamatam....

misaaa

len teda neviem preco mam konzultaciu s Dr. Csendesom, co je riaditel kliniky a nie s plastickym chirurgom? divne nie?

gabbyy

Lilabmw tak si pozri tabulky na Siklienka.sk ja mam okruhle 400ml a projekciu 4.9 a to je vysoky profil! A co
Mi Chcel dat 450 tie Mali Myslim 5.3

misaaa

ja som si teraz googlila toho sisku a hned na mna vypadlo toto:
www.zdravie.sk

ale asi kazdemu sa obcas nieco nepodari....... dufam ze to nebudem zrovna ja u Ocenasa :)

Zajtra idem na konzultaciu do Mediklinik k Dr. Csendesovi, vlastne len chcem pocut iny nazor na moje prsa a velkosti implosov.....