Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Baby dnes som si chcela ísť kúpiť podprdu a mám smolu. Potrebujem 70E a nikde som takú veľkosť nenašla. Dajte mi tip v ktorom obchode by mohli mať aj takúto veľkosť. Som si myslela že už nebude problém kúpiť podprdu a ono to vyzerá že to bude väčší problém ako keď som nakupovala podprdu na ovisaky :(

mamita

Tim
ale mne doki povedal že to závisí od toho aké prsia máš pôvodne ak si tu medzeru mala ďaleko pred opkou tak je pravdepodobne že ich ani po opke nebudeš mat úplne pri sebe

Rozalka

missaaa
a dobre ti hovoril doky, presne tak, sú trošku širšie, a projekcia je tam tiež veľmi dobrá, veď myslím ewelka pri 500 mala len 5,4 a ty v tých 390ml, budeš mať 5,6 ak budeš mať tie čo ja...

Rozalka

Gabbyy

ja som už dokymu nekupovala nič, ved sme za to zaplatili, jedine keď po mňa prišiel priateľ po opke, doniesol sestričkám kávu, dezert a ja neviem už čo..

Rozalka

misaaa
ja mám projeckiu 5,6, sú makučké.. má ich aj Lucii3110 alebo nejak tak, ona má 320ml.. sú fakt dobré, ale ak by som šla ešte raz v živote na silikony tak si dám bud nagor alebo ES, lebo v tých vyšších ml, majú lepšie projekcie..

Veľmi dôležité sú rozmery a v rozmeroch projekcia, nie ml.... !!!!!