Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Cicimici
Ahoj.. Ja mam 370ml, sirku implosov mam 12,5 a projekciu 5,9) nosim najcastejsie 75C, prip. 70 D ( to z H&M), z New Yorkeru 75D.. Tu sportovu z Triumphu mam 75C..ale ten obvod je dost tesny, mam ju na posl.haciku, mozno by mohla byt aj 80C..

zoe23

mamita

diiiky za odpoved a to si si ty povedala alebo sa ta pytal ze aky povrch?? lebo som zistila ze maju rozdielne rozmery

mamita

lila
malé nemám....ale mohli by byť užšie a už ked nie užšie tak viac dopredu ako do šírky..:o))..akurát mi drahý pindá že čo toľko študujem že sú super a mám dať pokoj lebo ma pošle ešte na jednu opku..:o))

zoe23

mamita SOS :D

prosim ta ake mas ty?
Implantáty s povrchom z mikropolyuretánovej peny alebo Implantáty s textúrou plnené silikónovým gelom????????

Matka872

lilabmw
hej presne uz som si spomenula aj ja ze soricka ich ma.
A tie nagory su maksie jak mentor???Ja rozmyslam ze dam take jak ma ta Skoricka.Teda skoda ze nevidim v jej albume aky mala zaklad :-(

Matka872

lilabmw
hej presne uz som si spomenula aj ja ze soricka ich ma.
A tie nagory su maksie jak mentor???Ja rozmyslam ze dam take jak ma ta Skoricka.Teda skoda ze nevidim v jej albume aky mala zaklad :-(

lilabmw

babulky

na prvy krat sme to ziadna nevedeli co a ako pri druhej sme uz ale mudrejsie tak to na dr.vsetko pekne vybalim tie moje znalosti sak to studujem stale vsetko a zbieram skusenosti :-) tiez keby som vtedy vedela ze 5,1 tak by sme to s dokim inak mozno vymysleli ale dala som na neho sak som prd vedela.ona pisala matilda ze ma tusim 6,3 projekciu neviem.

mamita

sak ale ty ich nemas male tak co sa stazujes :-)

Matka872

Skoricka
Mozem sa opytat aky si mala zaklad?Lebo moje nove prsia si predstavujem ako mas ty teraz.Velmi krasne a plne.