Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

quixx
dakujem moc to som ani netusila zajtra mu volam dufam ze to je ten isty co operuje v Dunajskej Sagaxe alebo v Piestanoch :-) Pezinok by bol the best pre mna len dufam ze ta cena bude rovnaka ked nie tak pojdem do Dunajskej to uz je mi jedno kde ma on zoperuje.

zoe23

mamita

hej hej, ja viem,lenze ty si mala zaklad a ja ziadny! preto sa bojim aby som to nemala take vyrysovane, neviem ci vieš čo myslim, proste take total umele to nechcem. Chcem okruhle prska ale nie aby to vyzeralo ze implos je obtiahnuty len kožou blaaaa, tak preto sa uz fakt neviem rozhodnut a este mam aj asymetriu :( (na foto to ani nie je vidiet) a matilda mala najskor anatomy, a az teraz ma gulate takze to mi je zas k ničomu :(

kosta123

Holky čo je to tá projekcia??
Ked hovoríte že nie sú podstatné ml ,,ale projekcia a že škoda že ste neboli múdrejšie pred Opkou??
Chcem to teda naštudovať nech som múdra :D :D

zoe23

Tim

neeee, aj ty anatomy :) ja hladam kto ma gulate, škoooda

Ja zas som uz mimo z tych rozmerov, vobec sa neviem rozhodnuuuuuut, ja uz ani neviem či si mam dat radsej okruhle alebo anatomy,och :(