Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

bimbi

Ďakujem ti za tvoju odpoveď.(jedinu)
Ja som dúfala, že operácia bude skor ako dva mesiace po konzultacii (teda začiatkom jesene) No neva. Dako to vydržím. Ty si pacientka Červeň? Kolka ťa stála opka a ako dlho si na ňu čakala po konzultácii?

all

Poprosím aj vas milé spokojne pacientky. Dáke rady a info o operácii.So zvedavá velmi prevelmi. Mám 173cm/56kg, široké plecia, žiadne kozy :/ niekto s podobnou deformovanou postavou?

LadyMoni

Majka1910: už na 3tiu konzultáciu idem :D hrozne som nerozhodná, ale už som si istá, že mu poviem, že max 350.. kebyze sa s ním dohodnem na 335 tak som uuuplne spokojná. A operáciu mám už za chvílu 19.3. Aj stresovať začínam :D A už ti aj prská zmäkli? hlavne zospodu myslím, lebo jedna moja známa ich má dosť tvrdé odspodu.

tomasova

ewelinka
a uz sa ti teda pacia alebo si na ne zvykas???asi si mala inu predstavu ale mas ich krasne aj taketo,fakt...co hovori na ne priatel??