Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

teda mica mas tie bomby krasne aj ako pekne pri sebe mozes byt spokojna super:)
ja idem zajtra na stehy a aj ma odlepia lebo ja mam este okolo take leukoplasty tak sa potom vecer cvaknem uz si ich budem konecne cele pekne vidiet.

M.i.r.u.s6

toryka
pozrela som si foto ozaj pekne ich mas nevravela ze 350 tak a uz moze prist leto cooo??:) no u mna este nie este chvilu to potrva

olivka21

Syner
konzultaciu som mala v juli a operaciu februar. Ale volali mi asi 4x,ze sa uvolnil termin,len vzdy mi nieco do tohi prislo. Tak ak si das poziadavku o skorsi termin,urcite pojdes skor,lebo vzdy niekto vypadne.

ewel007

Tomaska

Milacku,no ja som si ich cvakla ako som sa vratila s kliniky a vobec sa mi nepacili,viem ze to bolo cetstve,ale nevidela som tam ten rozdiel,ako som pisla na forum,odvtedy som na ne nepozerala lebo by ma nenapadlo ze sa po tyzdni od opky tak zmenia :-) to co som posielala vcera do galerky a uz som ovela spokojnejsia,pacia sa mi,myslela som nieco ine trochen,ale tak vsetko to zalezi aj od zakladu aj svalu,tak len nech sa pekne usadia a nech su tuti fruti :-))
Priatel ma fotil a tiez hovoril ze su kradne,ze este krajsie ako tie 500 ;-) ze som si naozaj dobre vybrala aj dokiho.
Aj som bola rada za vsetky vase vcerajsie odkazy :-)
A tetaz trosku k tebe,som pozerala foto vcera v galerke,ako to ze si riadna sexica viem uz od nasej kavicky,ale k tomu este tee krasne cecky,waaau,perfektne,mozes byt spokojna sexbomba ;-)

syner

Olivka21

ďakujem za odpoveď.515? No pravdu povediac ja sa na také veľké ani necítim.Ja mam proste malé a pevné ehm no prsia by som ani nepovedala skôr prsíčka aj to mini :D Ako dlho si čakala na samostatnú operáciu po konzultácii?

Ja som veľmi zvedavá, takže už teraz sa ospravedlňujem,za moje mnohé otázky. Budem tu chodiť čo najčastejšie.Chcem vedieť čo najviac.Nech mám prehlad čomu sa vyvarovať naopak na čo sa tešiť.

olivka21

Syner
Ja som tiez spokojna pacientka od cervena. V podstate sa nicoho bat nemusis,ides do najlepsich ruk,personal je uzasny,absolutne z teba opadne stres. Pocuvaj jeho rady a daj si co najvacsiu velkost,aku ti pohukne.si dost vasoka,na tebe sa to strati ako na mne. Ja mam171cm,515ml implanaty,ale mam ledva trojky prsia...naozaj ,ver mi...