Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Ja som aspon zistila ake su to debilky :-)) a take kamaratky nepotrebujem,lebo skutocna kamaratla ta podpori a kedze byvam momentalne na dedine si viete ceckane moje predstavit asi ze co a kedsi vsimnu ze su este vacsie tak mi asi ani mleko :-)))) do kavy nepredaju v obchode..
Ale nie,jednoducho keby nedostanem opky ako darcek,asi uz posledny ;-) tak si zoberiem asi aj uver,lebo tie komplexy pred boli fakt na ho..o! A clovek aspon zisti koho ma v okoli..

Zuleko

Baby s tymi kamoskami a zenami mate uplnu pravdu.Ked idete na prve silkace tak je ti este Ok, pockajte ako sa na Vas budu pozerat ked pojdete na druhe;))) Ja osobne si velmi uzivam ten pocit, ked vidim ako zavistlivo pozeraju cudzie zeny!A este naschval okolo nich prejdem, nech ich rozpuci od zavisti;)))A potom len si vychtnavam ako si suskaju a ukazuju na mna.Dokonca uz aj mailuju mojim znamym, ze aka ma je skoda, takto sa nicit;)))))

Zuleko

Baby s tymi kamoskami a zenami mate uplnu pravdu.Ked idete na prve silkace tak je ti este Ok, pockajte ako sa na Vas budu pozerat ked pojdete na druhe;))) Ja osobne si velmi uzivam ten pocit, ked vidim ako zavistlivo pozeraju cudzie zeny!A este naschval okolo nich prejdem, nech ich rozpuci od zavisti;)))A potom len si vychtnavam ako si suskaju a ukazuju na mna.Dokonca uz aj mailuju mojim znamym, ze aka ma je skoda, takto sa nicit;)))))

olivka21

Lila,ewel,matka
u mna je to jednoduchsie o to,ze z 12 kamaratok ma uz 10 silikony,takze my si nejak nezavidime :)))) a tie poledne dve si setria na kozy,takze cela babska parzia sme uz umelá,hahahaha.... ked nahodou pojdeme na disku,asi len chlapi budu v podniku.....

bimbi

Ewel, lilabmw
Vy ste podarene, uplne mi zo srdca hovorite :)))
Ewelka, to som sa fakt pobavila s tym lidlom :DDD
No ja som vo faze, ze mam chrobaka v hlave, ked vas tu clovek cita, tak sa tomu neubrani.. No ja by som to ako lila musela spravit, ze rychlo a nikto by o tom nemohol vediet.. Ani ani moj muz, ten by ma zabil keby som mu povedala ze este raz a vacsie.len po opke by sa uz dozvedel :) . Uz teraz kazdy odpadava v mojom okoli, hlavne muzovi kamarati ze ake bomby mam, ale tak to v pushupke..a s vystrihom.. Tiez mi viac na kozy ako do oci kukaju :D ale bez podprdy nic moc, ani di nikto nevsimne, ani v sportovke v posilke.. Tebe Lila v sportovke ako? Je vidno ze silikony?

lilabmw

matka
neboj sa zahadne o tom do tyzdna vsetci vedeli suseda si skoro krt vykrutila:-) ale tak nic ine neostava nam len sa na tom bavit aky su ludia hlupi a zavistlivi.Kedy ides nato?Tak drzim palceky nech uz mas po a nech stupne sebavedomie :-D