Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

M.i.r.u.s6

no mesiac to je na mňa vela :) ja neobsedím...aj keď asi budem musieť vrámci prevencie čo? no lebo nie že tolká bolesť,čas,prachy a ešte nebodaj zdeformovane kozy :/ to nech som doma aj 2 mesiace!!! len nech ich mám peknučké... ty si operovana u koho prosím ťa?

bimbi

Syner
Presne, ak robis v kancli, tak uz po tyzdni zvladnes..ak robis manualne a hlavne rukami tak 3tyzd.by ti mohlo stacit.,kazda ma iny pooperacny priebeh, ja som doma fungovala uz na 3.den ale s bolestami a na liekoch, len maleho som mesiac nezdvihala, teda nic tazke nezdvihat tak 4-6tyzd..

syner

gabbyy

ďakujem za odpoveď...som moc zvedava takže otázky (sorry) celkova cena? a čakacia doba od konzultácie? a po kolkých dnoch si skončila PN? + dáke rady?

M.i.r.u.s6

syner
jaj moja je to dost individualne napr u mna lava strana od zaciatku bola horsia sval ma dlho bolel ako nie ze bolel ale citila som ho a ruku dvihnut som poriadne nemohla skoro 3tyzdne ale nar prava skoro od zaciatku uplne v poho

asi zalezi aj aku racu mas ja napr prac s muzommame malu predajnu a este nechodim do prace zajtra mesiac:)) nie zeby som nemohla ale muz ma este neaha tak ja sa neponahlam:)ale bola som mu trocha pomoct ale neprehanam:))

syner

bimbi

mne je jedno kde ma bude operovať ale nech ma už operuje :)aj ked ja možem jedine pred Vianocami alebo v lete...vtedy v práci najmenej budem chybať :/ takže aj keď sa uvolní termín bude mi to na nič... max možem byť doma tak či tak len 21dní? myslíš, že budem schopná práce?

all

sranda vás čitať :D takže susedky ma obhovoria? no nič nové... už nech mám po opke a ohovárajú ma :D teším teším...

ďalšia otázka (nie len pre baby od červeňa) ako dlho ste sa po operácii zotavovali? ale, že úplne..úplne? Nechcem moc maródiť.

M.i.r.u.s6

toryka
jaj moja vies ja som proste si dala vsetko ako c mi navrhol doki toto mam asi viac nedalo takze som spokojna:))
myslela si tym ze ked si schudla aj prsia sli dole??? ci myslela si to ze ked vsetko sa usadilo tak tym sa zmensili??
moja a kedy si uz ich mala usadene a nezmenili sa?
mam ja otazok na teba:))

bimbi

Ewel
to je push upka, z NY tam su take mensie tie podprdy.. Ja zatial reopku neplanujem, len polemizujem a pohravam sa s tou myslienkou, mne len vadi ze tie dvorce by sa pytali vyssie aby boli dokonale, proste mal byt vacsi implos aby to bolo vypnutejsie.. No co uz sama si zato mozem..ake v podprde ked su, tak su enonuno :)

kvet11

ewel

ako som sa zasmiala na tom lidli :))))) teraz to dobre vždy sleduje :))

Baby zavistlivci sú a aj budú....
Mne je také smiešne keď viem že už sa to rozkvakalo u nás po dedine a tie výrazy a pohľady ako sa na mňa pozerajú a hlavne na prsia a tie nepriame komentare k tomu no je mi to proste smiešne :))) a počkajte v lete keď ich vytasíme to bude ešte len reči....
Ale ja si vždy poviem je mi jedno čo hovoria ja som si sama na ne zarobila oni mi na to nedali mam ich v paži :)))

A ma napadlo po opke som nechodila do práce viac ako mesiac a suseda mi videla doma stále auto tak sa vypytovala kamoškinej mamy že či som tehotná keď nerobím :))))) tak že so mna aj tehotnú už spravili :))))

ewel007

Bimbi

Ty co chces moja reopku? Sak ich mas brutalne a Dckova podprda ti je mala,foto neklamu :-)) ja som nosila C preto som do toho znovu isla.