Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

janas86
ja som bola operovaná vo zvolene u dr. pikulu som velmi spokojná ja ich mám viac vystupené do predu robým už uplne všetko spávam už na bruchu skoro dva mesiace cvičím už aj prsia v pohode išla by som do toho znova aj hned :) ja mám 400ml plný profil gulaté

bobcatko173

Henulka33

Ahoj,no ako si dopadla u dr dnes? Ja som tiez dnes bola na kontrolu,stehy stale nemozu von:(tak som zvedava dokedy ich budem mat..

lauritania

zuzana -ahojky , kamoška ide teraz v sobotu ,má prisť až na 12stu , zrejme budete spolu na izbe , vola sa Žaňa , je staršia . dava jej anatomy , myslim okolo 350-380ml , nie som si istá ....

zuzanab17

JANKAKAJKA

Nooo budem sa snažiť oddychovať, keď ja nie som typ na vylihovanie ;D ja moc neobsedim ale toto ma asi donúti.... Všetko musí byť ok lebo dovolenka vola, 8 týždňov od opky letime, toto ma tak znepokojuje aaaale cooo , keď to tu tak čítam všetky kocky sú po tých 6 T OK.no Q ja nebudem predsa iná :DD

jankakajka

Zuzanab17.....presne tak hlavne nech vsetko dopadne v poriadku prave preto musis oddychovat a nenamahat sa aby sa pekne usadili:-) takto za 6 tyzdnou budes uz moct nosit normal podprdy :-) ja ked idem niekam von tak uz mam normal podprdu ale ked som doma tak nosim tu pooperacnu aj na noc velmi dobre sa v nej citim :-)

zuzanab17

JANKAKAJKA
Až ma zimomriavky prešli teraz, zajtra o takomto čase už budem na ceste do BB...juuuuj to sú pocity, keď di predstavím že užívajte večer budem zaspávať s kopcami na hrudi :D :D hlavne nech je všetko ok a nech sa vsetko hojí a usadza tak ako má ;))))
Ďakujem ešte raz za podporu ;)

henulka33

Alenasis

presakovalo trošku aj predtým ako mi vybral stehy, ale to boli asi dve kvapky iba. Stehy mi vybral na 13 deň po operácii, no neviem či to nebude aj tým že predsa tú pravú viac namáham. Volala som doktorovi, tak zajtra idem a prelepí mi leukoplast, ale povedal že to nie je problém. Tak uvidím, ale dosť ma to straší

jankakajka

Zuzanab17.....presne sa viem vcitit do tvojich pocitou aj radost aj strach ale tesim sa aj s spolu s tebou :-) tak este raz drzim ti silno palce :-) prve dni budu take ubolene ale kazdym dnom to bude lepsie len sa potom pekne setri a oddychuj ziadna namaha:-) drzim silno palce:-)