Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mrska-beruska

Aj ja chcem ísť k dr. Cervenovi ktora z vas bola u neho a koľko to cc stojí eur celkovo komplet? Po kojeni 3 dcéry mi zostali nulky tak nech drahý zaplatí no nie? Prosím kde máte fotky pred a po :) ?

didi10

Ahojte, mne odporucil doktor 395 ml alebo 440 ml...teraz mam take menšie dvojky a chcem vacšie trojky...440 ml sa mi zda moc...viete mi poradit?

angie77

matilda

no riadne bombičky,ked pozerám tie tigrované plavkky budeš ich normálne nosit? pýtam sa preto a všetkých báb,nie len teba :)) či radšej nosíte menšie vršky aby bolo vidno silikony, aleb oradšej maskujete? :)))

angie77

jaruska222

ty si nehccela viac ml, alebo ti nechcela viac dat? ja neviem ale zdá sa mi že tebe mohla dat aj viac, lebo ked odpuchú a zmäknú bude sa tebe určite máliť

matilda1

ewel

dakujem moja aj ja sa teskam uz nech zhodim skafander:)a ty ako bola si na stehoch si vcera pisala ze si nemohla si oki?