Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

ewel
no este ze tak moja na mna sa musis ved ako inak:)) no nie??
jaj tak bud stredu cem ist na kontrolu a konecne dat dole kazajku aj ked bez nej som dost neista:))
a kedze som nem vedela ze treba iba kosticvu bez vystuze musim si kupi taku nem mam:) a co ty a tvoje kamosky pochval sa
a este cem :D

Majuskaa

Ahojte chcem sa spytat ktore ste mali zvecsenie aj s korekciou?? a po akej dobe ste zvladali prace doma..? a okolo deti? Mam 3rocnu malu a teda neviem si predstavit ako budem okolo nej behat.. :)

M.i.r.u.s6

ewel
o moja je mi luto ze sa ti nedari ci co ale nem boj vsetko prejde a bude len a len dobre:))) usmev prosim:D

ewel007

Matilda

No veru,skafander,ale tak to leti..inak ja mam take suche ceciky,myslim pokozku,bolave bradavky,ale uz to ani velmi neregistrujem,som k.o.,najradsej by som sa niekam vyparila,ale musim ist zajtra na stehy,snad sa doki nebude hnevat,ze som vcera nebola,ale zial clovek si problemy nevie naplanovat..
Chcem sa s nim dohodnut aj na kysku,ale to mu napisem v aprili mail,nemam teraz na nic naladu..
Inak Vam babulky vsetkym pekny vecer :)

M.i.r.u.s6

didi10
moja ja mam 375ml take 3ky a zaklad skoro ziadny tak preto ak chces prirodzene tak preto si daj tie mensie