Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

kvet11

dakujem, ale ja mam pri kazdom lihani si pocit, ze si liham do truhli...a ked vstavam idu mi kozy uletiet...samozrejme ze sama nevstanem ani :-((...kedy toto prestane?? :-(

Nela7

ewel007

ahoj prosim ta po kolkych dnoch si bola na stehy??ja mam ist presne po tydni...uz ta to boli menej?lebo ja idem skapat :-(( ani spat sa mi neda...

bibi13

Nikto mi zatial neodpovedal, tak snad aspon na toto: kde ste si prosim Vas davali robit predoperacne vysetrenia? Jasi neviem predstavit, ze pojdem za mojou obvodnou.. :(

kvet11

Nela7

Tak už to máš za sebou, gratulujem :) a neboj sa bolesť prejde ja som si na druhý deň po opke tiež nadávala a hovorila že v živote nikdy viac a teraz poviem že by som šla do toho hoci kedy :))

M.i.r.u.s6

vystuženú podprdu môžeš ale nie push up to tie sa môžu nosiť až po troch mesiacoch :) ja som si napríklad kupovala v HM bez kostice jemnučko je vystužená žiadny push up mam aj j galérke v nej foto taká čierna a super sa nosí nič netlačí stále ju nosím najradšej :))

Susy1982

Krásne prsia :) nech ti robia len radosť :) je mi lúto ako sa chová tvoj priateľ súhlasim s babami čo ti napísali do príspevkov nižšie... Keď ta má naozaj rád a vedel že máš zo seba komplexy mal by ťa podporovať stále a hlavne keď vedel ako to veľmi chceš a ti to pomôže mal by sa teraz s tebou tešiť a nie ti niečo vyčítať a nedaj bože sa vysmievať. A možno sa bojí že teraz budeš ešte viac atraktívna a žiarli :) Ale nech ti všetko dobre dopadne budeme držať palce :)

Susy1982

Silia dakujem,ja som mala aj ked to nie je mozno vidiet z prvej foto asymetricke prsia,v pravo mam 450 a vlavo 400,a aj tak vidim ze asymetria je mensia ale je,inac sa nedalo ja som velmi spokojna z toho co bolo predtym je to super,mam ES.Svehlik je jeden vynikajuci precizny lekar , s velmi ludskym pristupom PR.mala som ist do chirmedu tam mi chceli dat rovnake imp.36O,to si fakt neviem predstavit ake by boli s rovnakymi imp....

silia

Susy1982

veeľmi pekné prská :D môžem vedieť, aká značka? ináč aj ja som rozmýšľala nad švehlíkom, ale nikto ho ani nespomenul, tak som od neho upustila

kosta123

lilabmw
Cenu na guľaté som nezistila,lebo to mi hneď zavrhol a povedal že dievčatá si to moc nedávajú už robiť,že skôr idú do prirodzených.Ale ja mam platit.2.980 tak myslím že to bude o niečo menej.