Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

olivka21

wow super velkosť, aj jazvičky už máš krásne, užila si si prsíčka na dovolenke? pocítila si nejakú zmenu, teda splnili očakávania?:))

angie77

Nela7

mala som presne problém ako ty, po dvoch týždňoch ma to už pustilo na boku spať, vôbec mi to nevadilo, no doki mi to vyslovene zakázal do 4 týždňa , lebo potom sa ti to jedno prsko ťahá a kým nie je implantát dobre prirastený to môže narobiť neplechu..takže 4 týždne to musíš nejako vydržať..ja som si po bokoch tela dala také velké vankúše , na ne položila ruky aby ma to nelákalo otočiť, spala som ako v truhle :)))

pipaaa

mam rada praveze :D len priatel sa moc nenajedol, tak preto vravim ze ci cakal gordon blue :P
ja sa uz teraz netesim na vecer :( ako postavit sa viem sama, je to namahave sice ale musim..nela a ako tvoje prska? na novych fotkach uz vidno ze ti padaju pekne..ja mam tiez taky strasny opuch hore :/ tebe to uz odpucha?

Nela7

angie77...Majuskaa...pipaaa

inak baby ku tomu spavaniu na boku, ja viem ze by sa to nemalo, ale ja uz cca tyzden spavam na boku a to mam teraz 3 tyzden...lenze nieze by som si umyselne tak lahla, ale ja sa v noci tak nevedomky otocim, nie sice uplne ale tak polonabok alebo ako vam to vysvetlit...neviem ako mam tomu zabranit, vecer lahem na chrbat a rano sa budim na boku :// ...inak baby neviete odkedy sa moze spavat na bruchu??myslite ze po tych 3 mesiacoch sa moze??

M.i.r.u.s6

ahojte baby ako sa mate??darceky nakupene stromcek ozdobeny??hahahahh von to tak presne ako keby len vianoce mali byt vyzera:))

queen

Bibi
Užívam Arnicu Montanu, Staphysagriu, Pyrogenium a vitamin C. Po kontrole ti budem vediet povedať viac ... ako sa rany hoja, či mám opuch alebo modriny.
Ja som bola celu dobu na klinike v pancuchach a v podprde, zima mi nebola a pyzamo som niesla čisté domov :-)

Nela7

pipaaa

nemas rada gordon blue??...hm, mi sme mali na veceru maso s ryzou ale to bolo dobre celkom, no ja som nemala moc chuti jest...a tie bolesti chrbta su uplne normalne,ja som sa citila rano ako zbity pes, dokonca som sa nemohla prve dni ani sama z postele postavit...a potom ani neviem ako ale preslo to, uz teraz skoro nic necitim...

angie77

Majuskaa

ak sa ti lepšie leží v normálnej polohe ako v polosede, nie je dôvod aby si tak ležala..polosed je len kôli tomu aby sa ti lahšie vstávalo , inak nemá význam :) rovnako gratuljem k prsíčkam , vás tu nejak pribudlo :) , prajem rýchle zotavenie, nebojte baby,zachvílku sa budete vytešovat a zabudnete rýchlo na tieto prvé dni :)