Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Queen tebe robil aj upravu? Pytam sa lebo pred opkou si nemala bradavky v jednej rovine a teraz po opke krasne :))))

v girl

queen
dr. Mladek odviedol kraaaaasnu pracicku ako vzdy :)) tesime sa na dalsie fotky :)

lilabmw
noo cicka uz mas aj papulku skvele :) vidis a pekne ti to spravili..to je 1 ml?
cleopatra
taktiez krasne prska..a jazvicky su paradne..kokso skoro ziadnee.vlastne ja by som si nic nevsimla kebyze tam nie su fotky po opke :))

queen

Stember
Uz oveľa lepšie, nemusím ani toľko oddychovať. Ono by sa to dalo zvládnuť, len to všetko strešne trva, kým ich ponahanam poobliekam, uz som varila, piekla, prala ... Dnes som chcela ísť do centra s nimi (šoférovať) ale akosi som sama komu sa chce, tak tvrdneme doma. Mám tu tiež maminu, minimálne do kontroly ešte bude, tu mám 2.4.

bibi13

Queen

Dufam, ze to bude bujna uroda..;).. biolampa je na co dobra? Ja mam len horske slnko..xixixi..

Stember

Moj maly tiez stale vymysla a lieta.. som zvedava ako ich ustrazim..

stember

Queen
Ja som na tom rovnako...tiez mi je to neprijemne ked sa mam zasmiat a ked sa mi da kychnut tak to je brutal....ako ti to ide s detickami???
Ja som uz tiez s malym ale mamina mi musi pomahat este by som to sama nezvladla....hlavne sa bojim ze ma buchne lebo on vkuse lieta a musim davat fest pozor.

queen

All
Baby normálne sa musím vyhýbať komickym situaciam, lebo ked sa smejem, tak má dost boli hrudník, je to nepríjemne. Vy ste ako na tom ???