Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zuleko

Mojej dobrej zname taktiez uplne dovrzala davnejsie pery a ta si odvtedy pravidlne dava za nie male peniaze aplikovat kysku aby to ako tak vyzeralo,a viem o viacerich veciach,cize ja by som Jezovitovu urcite s dialky obchadzala..neviem na co sa do toho pusta,ked vysledok je na zaplakanie..

Susy1982

Zuleko
videla som foto tych pier,no nechcela by som si tym prejst,pre lekarku to je zla reklama, a pre Gaspar. ako modelku ani nehovorim..takmer kazdy lekar ma nejake tie nepodarky,snad ich nebude pribudat...
Smejo
gratujujem k prskam oddychuj, bude dobre,mne pri vstavani pomahala sestricka ...

ingrid.ka

babenky,ja sa rozhodujem medzi Interklinik,doc.racz,alebo Minarovjech...bola som u jedneho aj u druheho a obaja mi poradili to iste..takze vlastne je to len na mne teraz,ze ako sa rozhodnem..co Vy na to,co odporucate????..smejo,tak teraz ozaj mozes byt riadne vysmiata...zavidim Ti a tesim sa,ked ukazes Tvoje nove krasavice:)..som zvedava..hlavne,ze Ti je fajn a ze budes spokojna...ciaoooo

M.i.r.u.s6

silia
moja tak zacala som nosit normal ale ako vravis na zaciatok je to take zvlastne a ved uvidis co a ako sa budes citit:))

silia

baby

minule ste tu písali o tom kokosáku..ja som dnes presne 6 týždňov po, tak sa chcem opýtať, či už si môžem prska natierať tým kokosovým olejom a ako často a aj jazvy?

Mirus

moja ty si hneď po 6 týždňoch začala nosiť normálne podprdy, alebo si trošku ešte pre istotu počkala :D ja som si už dnes bola nakúpiť, ale neviem, taký zvláštny pocit, že už nemusím ten skafandrík

Zuleko

Inak chcem sa opytat citali ste ten clanok, co ten Gasparovicovej dodrbala pery Jezovitova? Pokladala som ju za dobru odbornicku, no v poslednej dobe same zle reakcie na jej adresu citam.

Zuleko

Smejo
Teraz som mala dlhsiu pauzu, vela povinnosti. Ale uz citam, co ste tu popisali;) Je toho vela, takze docitat to asi ani nestihnem;))