Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

fufu. odporucam cervena a ake..podla toho co cakas..
ja som si tiez mohla vybrat.. ale rozhodla som sa pre gulate ale kedze chcem prirodzene vyzerajuce prsia ale aj s objemom hore, tak si davam gulate a stredny profil, takze to bude vyzerat prirodzenejsie..

ewel007

Fufu

Zalezi od toho ako dlho chces cakat co sa tyka dokiho a co sa tyka implosou zalezibod toho ci chces objem aj v hornej casti alebo skor v dolnej casti :-)

zoe23

Majuskaa

a kolkože si u neho platila? to sa len tak orientačne pytam, ja uz sa nerozhodujem :)
A ako sa citis, uz je dobre?

fufu

baby, pls poradte: červeň, alebo mládek, anatómy, alebo guľaté? Čím viac rozmýšľam, tým vačšie váhanie

ewel007

Queen

Ano od tej ko co mas 7.5 potom o 3 mes a od tej zase o 6 mes,aj mne sa paci ze ma doki taku starostlivost,aspon budeme pokojne ze je vse ok ;-)

queen

Ewel
Ja idem 7.5. na kontrolu, takze potom je zase 3 mesačná, 1/2 ročná a ročná ? Husteee, ale páči sa mi taky záujem ... ;-)