Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Acerka
Tak to ti určite niečo nájde, my sme ho tiež "ukecali" a to sme sa videli 1x , len s ním hod reč čo najskôr ;-)
Určite nebudú velke, ved on ti poradi ...
Ja mám o 164cm/47kg a mám extra vysoky profil 430 ml a nezdaju sa mi velke :-) ved pozri ...
Koľko máš pod prsiami ? A chceš gule či anatom ?

acerka8

Queen, stember,
Chcela by som 375 ml mentor stredný profil. Termín ešte nemám ale poznám sa s dr. Mladekom tak verím že keď mu zavolam tak mi dá nejaký termín. Ale teraz mám nervy či sa to bude dať zamaskovat a ešte neviem či nebudú tie prsia moc veľké. Mám len 162 cm a 46 kg, baby skúste mi poradiť. Ospravedlňujem sa za chyby, ale píšem s telefónu.

question

Misaaa a smejo ta ako je?
Ja som sa dostala na salu az o 8 vecer. Noc bola ze strasna ale teraz pohodicka. Som uz sama domka. Fungujem sama normalne.. vec nemam na vyber:-)
Kamoska co bola po mna ked ma zbadala oblecenu ze a kde mas kozy:-):-):-)
Baby mam otazku ten pas co mam nad prsiami tak tu vatu musim mat pod tym cely cas??ja idem na vyber stehov az o 10 dni.. hm???

Matka872

Iveta84

Jedna kocka z fora tomasova sa vola ona ma konezivitu 1,ma presne take ake ja budem mat 450 okruhle VP Mylim ze to oni mysleli co sa okruhlych tyka,ze maju na klinike s koh.1

Matka872

Ahojte kocky,chcela som vediet nieco ohladom kohezivity u Mentor,lebo som nemala uvedenu v papieroch.Tak som pisala na kliniku avelane.A odpisali mi ze implantaty Mentor sa dovazaju na SR iba v jednej akosti.
Z toho my vychadza ze ked mate tu niektora Mentor okruhle od dr.Mladeka tak mate kohezivitu 1.
Ci?

queen

Kosta
Moje boli hotová katastrofa po 2 tehotenstvach a 2 rokoch kojenia a to boli len 235ml. Ja by som si to na tvojom mieste nedavala pod zlazu... Aj je ten implantat viac hmatatelny (viditeľný) :-/

zoe23

Ivetka84

ak ešte vahas, ja na tvojom mieste by som volila tiez ako uz baby spominali 350ml :)

Jany7543

ja idem k Mladekovi a mna sa opytal ze kde chcem mat rez, tak asi tak :) a ja ze pod prsom a bolo vybavene :)) s konzultackou som bola spokojna, doki je zlaty, ale pytaj sa ho vsetko čo ti napadne! A implose som si mala vybrat sama, tak ja ze okruhle :) a on nenamietal, on je taky pokojny :D

zoe23

Angie77 a Fufu

1 deň tu nie som a hned sa tu oslavuje :) Babulky dodatočne vam tiez prajem vsetko dobre k vcerajsim narodeninkam a najma vela vela zdravia a uspechov pri naplnani vasich cielov/snov!

Inak Fufu ja som chcela ist tiez k Cervenovi ale kvoli tej jeho dlhej predlhej cakacke idem k Mladekovi-a este si sa nerozhodla??