Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

kočky, tak už patrím aj ja medzi vás ;)))) som doma dáke 3 hodky už, ale som KO, tak som driemala...prsia som si ešte nevidela v zrkadle, len zvrchu ako som ležala a zdali sa mi byť celkom fajn kopce :D mám 370 ml anatómy....keď ma zbadal drahy, tak len oči pučil, si asi myslel že mám 8čky prsia, bo som zabalená tou vatou :)) no sranda...zatial sa to da celkom vyržat, citim len take blbe napatie a tlak...kedy ste ten tlak prestali cítiť vy??? ani nehovorim, že sa neviem sama postavit poriadne, vstávam ako tehotná :)))

quixx

kosta
no ja na Tvojom mieste by som si pod zlazu nedala. Pozri moju foto v galerke po dvoch detoch a to som ani nekojila a to mam len 200 ml. Kym neboli deturence tak to bolo super, ale po tehotenstvach to kleslo a nahmatam si cele implantaty a zvlnila sa. Myslim, ze baby ktore su v galerke od Sisku vsetky maju pod svalom.

question

Kosta..
Ked ti navrhol po zlazu nie si nahodou fitnes?bo mna sa jeden doki pytal ze keby robim fitnes dal by mi to pod zlazu.. inak sa nedaj ukeca...

question

Acerka zavisi ci chces gulate alebo anatomy. Gulate vyzeraju vacsie ako tie iste ml ale anatomy...

Smejo
Ty mas ale anatomicke vsak?baba co lezals so mnou tak jej dal ten pss doki rano prec ale mne ho nechal..Ja si neviem predstavit fungovat tak dlho s tou vatou pod tym pasom
Ja si netrufnem to rozopnut mozno bufuci tyzden az....

lilabmw

kosta

viem ze robi aj pod sval tak skus trvat na tom ze pod sval ze nechces aby ti padli a uvidis co ti nato povie a ked nebude chciet chod k Ocenasovi alebo neviem no

queen

Smejo
Niektoré baby maju fotky aj par dni po opke, no ja som sa to bala otvárať, fotila som az 9 den, nechala som ich odpočívať :-)

smejo251

Question
Ja nemam nic ja mam podlepene prsia z jednej aj z druhej strany zospodu a podpiru nic iine ziadny pas.mala.som taku hrubu obvazovu bantaz ale ked mi sli dat podpiru dali mi to dole.a dnes mi to prelepila a dala podpiru aj do v polosede.
Mohla.by som si otvorit podpiru a odfotit cici nic im neublizim?