Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Matka872

jej, gratulujem k novym prsiam, som rada, ze si napisala a dufam, ze zas napises a prajem ti nech rychlo pominu bolesti a je vsetko ok.........a potom tesiim na foto :))

Jany7543

Matka872

vaaau super gratulujem že to máš už za sebou :)))
ty si bola u Mládeka ? Dobre som postrehla ? A akú máš výšku váhu ? A od konzultácie si mala kedy termín opky ? Skoré uzdravenie :))

Matka872

Ahojte baby.Včera som sa zobudila po opke okolo 16-tej.Brali má na sálu okolo 11-12-tej.Hrozné bolesti som mala, dneska tak isto, len trošičku lepšie.Ale nelutujem to.Boli sme tri dievky včera operovane.By som nikdy nepovedala koľko ľudí si dáva kozy robiť.Dneska som si sama zuby umyla na wc isla, sestrička sa čudovala ako dobre to zvládam.Mala som len dosť mastnú pleť, necítim žeby som mala brucho nafuknute.Len tá bolesť v hrudi a chrbte ako keby má tank prešiel :-( Personal perfektny, nonstop starostlivost.Dúfam že mi doki dal tých 450 ml (ale asi hej, lebo jak som sa zobudila tak mi sestricka vravela že máte nakoniec 450 ml :-) leboze 475 ml neni u mentor iba 500.Ale to by už moc bolo, pre mňa.Musím vydržať a potom sa už len tešiť :-)
Tie čo túžite po prsiach choďte si za svojim cieľom.Hoci mám na sebe ten skafander je to vidno že mám uz kozy :-)))

monny3

qeen,zoe
dakujem a co pouzivate pred zehlenim vlasov aky pripravok?ja som si vlasy este nezehlila,ale sa aj bojim,aby sa mi neznicili.

BritneyBitch

Čaute babule. Pridavam sa k Vam, kojecne som nasla odvahu ist na zvacsenie prs. A ponala som to rychlo, operaciu mam v maji a na konzulraciu idem az buduci week :-)
Bojim sa jak sviňa!

bibi13

Ewel

To viem, len klinika ma ma objednat na inu kliniku, kde mi to spravia..a potrebujem skorej vediet termin, aby som si to vedela zariadit..