Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

question

Okrúhle 450 ml mentor VP.Ale doki mi vravel žeby kľudne stačilo 400 alebo aj 350.Ja som trvala na 450 ml.No teraz na visite mi vravel že mi dal 450 ml.Tak som šťastná.Ale že vraj to bol boj ho tam napchat, lebo ja mám prsnu zlazu
Veľkú či čo.A ja naňho že som si myslela že ked mať dobrý zaklad že sa mi veľa zmestí.Hmmm.

Matka872

Zoe23

Ďakujem ;-) samozrejme že napíšem aj foto dám, ale neskor nech sa mi ukludnia a trošku upravia.Chvalabohu ten pas mať nemusím, teda aspoň zatiaľ. A vazne že ten ľavý prsnik boli viac aj rukou mi je ťažko hýbať.Ale musíme vydrzat :-)

Matka872

Jany7543

Hej u Mladeka v avelane som.169 cm, 53 kg.No ja som mala konzultáciu dávnejšie v októbri.S doktorom sme dohodli termín opky na 15 apríla, teda na včera, pretože pracujem v rakusku v hotely na sezónu.A zimna sa nám skončila začiatkom apríla, tak preto tak neskor s tou opkou
A ďakujem :-)

question

zoe,

tie ariony naozaj robia krasne prsia.. paci sa mi ze aj ked su to anatomy, krasne ich mas vyplnene aj zhora...

matka, super ze uz mas po..bolesti bud u stale lepsie...

smejo

tak ako ti je dnes??

zoe23

monny3

ja pouzivam sprej LOREAL Studio Hot Liss ale uz mam kupeny aj novy sprej PANTENE Heat Defense Gloss Spray ale ten som mala zatial len raz, lebo ten loreal nie a nie minuť :D Mala som aj mlieko od loreal ale odvtedy uz radsej kupujem len spreje, lebo jednak som si vzdy od neho zasvinila ruky a zehlicku vlastne tiez a sprej len nastriekas...
Obr.:
www.bugy.sk
www.amazon.co.uk