Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Ketrinka
Dnes som si kozy videla bo som si dala podprdu vyprat.rez pazuchou ma nevyhodu v hygiene...A myslim ze to bude to co ocakavam. Teda dufam ze sa nezmensia :-)
Aj ja sa uz super citim ale ked chodim von tak citim este bolest na prsiach. Nevydrzim vonku s malou dlho...
Sa na teba tesim:-)si neviem predstavit tie 545:-):-):-)
Ale nemala by si dvihat malu este absolutne aj ked sa ti zda ze mozes.. je to priiilis skoro...
Co sa tyka cvicenia. Myslim ze baby zhruba po 4tyzdnoch skusaju nohy cvicit a brucho ako ti dovoli..niekomu skor niekomu neskor..

Baby inak ja od opky mam problem so stolicou...predtym som chodila kazdy den minimalne2x a teraz raz za par dni. Preto mam aj brucho ako balon.. kedy sa to asi upravi??

question

Lucia a matik.
Ja som bola zo zvolenom spokojna. Anesteziologicka bola predtym u nas na izbe.je to uzasna osobka fakt.. sestricka tiez mila.

Matik ty si bola u neho aj na nose a si spokojna???

Titten
Vo sa tyka umyvania vladov som po opke10dni,rez pazuchou a nemam sancu si umyt vlasy sama..
Ja som dnes 1x dala dole podpiru bo uz surne ju bolo treba oprat. Nasadila som si kosticovu a lahla a cakala kym ju segra operie a vysusi...

Co sa tyka wc. Ja som tam mala byt na 16 ale na opku som sa dostala az na 8vecer a okolo 2v noci som volala sestricku bo mi trebalo cikat tak mi pomohla vstat a na wc som fungovala sama a aj spat do postele sama..
Bez problemov nam pichla v noci od bolesti infuzku a aj tabletku na spanie sme si ketrinkou este vypytali a aj na doma sme vyfasovali 2 tabletky.. a o 2 som uz isla ako posledna domov...

bibi13

Stember, Titten

Ja idem na interklinik a v papieroch mam napisane nocnu koselu a hyg. Potreby.. nocnu koselu na gombiky, ale ja som taku nenasla.. len klasicku kojenecku..

Luca123

Matik,a ty si kupujes.aj domov tie pancuchy? Lebo ktosi spominal,ze z tolkeho lezania je lepsie to mat ci co..ale to.sa asi riesilo kvoli antike. Hm, tak to je supis,pak by sme mohli dat stretko v ba po prelieceni:)
aj ja som zvedava ake to bude...a hlavne ake to bude po narkoze:)

Titten

Baby a kolko tyzdnov asi po opke sa da chodit behat? Ja som do toho uplne zazrata, chodim skoro denne behat, ale neviem, ci pauza 6tyzdnov by stacila. Nevie niekto poradit?

Ten skafander mate len jednu podprdu, alebo si kupujete viac kym sa to prepere, ci pocas prania ste bez nej?

Ako je to prosim vas s hygienou po opke, viem ze sa neda sprchovat nejak normalne, ale tak da sa umyt, co vlasy? Ak su rezy v podpazi, tak da sa to tam umyt?
Ja strasne riesim tieto prkotiny, ze co ako presne...jaaaaaaaaj a wcko po opke, kedy dovolia vstat z lozka? Da sa ist, snad nenukaju misu, alebo tak

matik8

ja cestujem tiez z BA.ja som vtedy nestresovala koli tomu ze bolo rano a bola som este taka prispata..teraz ked idem az na 16tú tak urcite budem. hej mne sa zda tiez len ze papuce, koselu a tie pancuchy nam daju urco na izbe. som zvedava na ten zvolen myslím klinku a tak.

Luca123

Matik8

A odkial cestujes? Ja z BA,tak skoro dv hodky budem stresovat v aute :)
Na tom papieri mam vselico ale myslim,ze sestricka mi kazala iba papuce...tu koselu nam asi daju a ten.necely den v tom...
ja pojdem urcite v mikine a tie asi minimalne tyden budem muset nosit :)

matik8

titten
heh zlatá ešte sa to aj rýmovalo :)) ano tiez si myslím že hlavne treba brat na cestu domov nieco na zips alebo gombíky

Titten

bibi13 podla mna koselu netreba na ziadnu kliniku riesit, ale teda oblecko na domov, aby malo gombiky, alebo zips a nemuselo cez hlavu ist.

matik8

luca123

ja som bola u nho aj na nose a tam som mala byt o 7:45 a to bolo v pohode lebo som o 5 vyrazila a este som si to tak neuvedomovala som bola prispata po ceste,akurat ze som zacinala byt smädná a mala som chut na cigu,ale nic som nemohla, az potom ked mi dali tie pancuchy a koselu na izbe tak to na mna prislo :D

ozaj mi nic take ako pyzamo tusim nepotrebujeme vsak? a najlepsie je si vziat mikinu alebo teda nieco na zips, predpokladam ze vo veciach na zips budeme musiet fungovat dlho, kym budeme vediet dvihat ruky.