Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Question

vdaka za infosiky:) velmi pomozu....ale sa cudujem,ze normalne pak papame...
vsetci mi hovoria ako mi bude z tej.narkozy spatne..ani chutit jest nebude

question

Smejo

Mala som opku 10... uz som potrebovala podprdu oprat.Ja mam tu bielu podprdu nie tu ciernu so suchymi zipsami. Je to umelina ako vysita a tym ze mam rez pazuchou som na antiperspiranty mohla zabudnut tak uz som ju musela oprat. Ale ako vravim. Vyzliekla som ju, natiahla normalnu ,lahla a cakala kedy ju segra vyperie. Inak sa uz nedalo.. bola to asi pol hodka...

Lucka ja to len v dobrom myslim.aj mne by sa bola byvala zmestila ale mne ju doki neodporucil ked som chcela prirodzene prsia..ale ja som chcela 3... a kedze nemam tuk na hrudi mne by to robilo tam skok pod bradou ..ale keby mozem isla by som do toho neboj budu super...
Nie je to vela . Budes mat krasne plne 4....ty mas super zaklad..

question

Matik
Co sa tyka zvolena. Jdla som naposledy pre 11. Zhruba 7hodin pred opkou. Ale napriklad ked sme sa pytali ansteziologicky tak ta nam povedala ze jest cca 6-7hodin pred nie ale ze napit sa mozes este dve hdky pred opkou naposledy.. bo nam s ketrinkou bolo zle z toho nepitia.
A my ze o keby sme vedeliiii...ked tam mas byt na 16 tak oprovat by ta mali o 18..budu tam predpokladam 3 baby a ty by si mala ist ako posledna al nas sa doki pytal ked prisiel ze kto chce ako ist....a ja som isla posledna..

Co sa tyka odchodu zo zvolena ty mas zaplatenych 24hodin takze jej na tebe kedy si zavolas na ten dalsi den odvoz. Ale tym ze som vedla ze idem tak neskoro na opku som sa dohodla s kamoskou aby prisla o 2..neviem si predstavit ist domov hned rano na 8alebo tak... je to na tebe. Ale na tu 12 uz som bola oki aj ketrinka tak odisla..doobeda sme este spali..
Rano sa mozes napapt bud myslim jogurt alebo take tie sladke buchticky s dzemom. Ja som ich jedla aj rano aj na obed bo som bola hladna...

Ak chces este nieco vediet pytaj sa

matik8

Luca123

Jasne mozme dat niekedy stretko, a mozno nam da narovnako stichy..pancuchy si nekupujem to oni len preistotu davaju.

Question

Dakujeme za info ohladom zvolena..este by som sa chcela opytat ze ako to ze ta zobral az o 8 vecer a preco ta pustili o 2 hodine poobede na druhy den. To ti tak povedali ze o 2 ides domov alebo sa nieco posunulo, lebo ja tym ze som z ba tak musim povedat priatelovi kedy ma prist, tak aby tam necakal pol dna. A prislo vas viacero na 4tu? Ci niekto uz mal po ked si prisla? Este prosim ta ohladom jedenia kedy si naposledy jedla rano?.........a ano bola som na rhinoplastike a super som uplne spokojna, len som bola v BB..preco? Niekto bol nespokojny?

queen

Baby čo ste mesiac a viac po opke...
Máte ešte bolesti ? Alebo cudny pocit pri predklone, ako keby sa implos hybal? Je to normálne ked som den, dva celkom ok a potom sa mi znova na prd vstava a cici bolia ? Ďakujem za odpvede.

Matka872

All

Baby z toho lezania na chrbte mi asi stavec vyskočil medzi lopatkou na pravej strane.Neskutočná bolesť to je :-(((( bože pomôž mi, ani kozy má už tak nebolia, nebyť toho chrbata.
Obdivujem neskutočne tie ktoré toto prežili.

smejo251

Baby ja som si kupila pyzamo spodok a vrvh zo slovenky ale vobec som to nepouzila.bola som v podpire gatkach a pancuchach.takkze podla mna len papuce staci brat.ja si ani neviem predstavit mat nieco oblecene s drenami.dat som sa bala vobec pohnut nie este sa obliekat s tym.
Question
Ty mas kolko po opke ze si uz prela podpiru?