Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

kvet11 , pipaaa

Bola na kontrole koli tým jazvám ... Odstránil mi podkožné stehy čo robili šarapatu a prelepil.

smejo251

Britney
A co sa tyka sekcie...no rekonvaleacencia mi pride po sekcii rychlejsia.ja som rano rodila a vecer som sa prechadzala a rano uz bola v spr he.a co sa tyka bolesti...co ja viem,vaetko boli inak.do 5 dna som hovorila ze sekcia bola horsia ale 5-6den bol pre mna strasny po augumentacii.a dlho aom mimo provoz a to ma stve.nedvihat je pre mna problem lebo mam dve male deti ktore maju po 15 kil a dvihat ich potrebujem ci do vane alebo do auta a to ma obmedzuje a prekaza mi to...takze tak

smejo251

Britney
No ano ja som z kosic.pani doktorka robi aj v pro cari.nie je to tam sicw nejak extra nobl ale jedna noc sa da vydrzat a je to tam aj lacnejsie o niekolko sto eur.anesteziologicka super,sestricky taktiez.a maju tam hned volne terminy kedze ich nejaka reklama je ze nemaju cakacie doby.platila som som 1609eur presne aj s implantatmi a to v tom su aj konzultacie,predoperacne vyaetrenie.ja by som inde nesla som maximalne spokojna.
Co sa tyka toho lekara viem len to co som citala na nete a bola u nho jedna znama ale mne sa jej prsia nepacia.su cisto umele a mala aj nejake reklamacie po operacie.ale to ma kazdy iny nazor.teraz je uz spokojna.ja som bola na konzultacii len u nej a dobre aom urobila.druha kamoska bola unho tiez na konzultacii ale tiez sla inde lwbo ze jej nerezal.

silia

BritneyBitch

ahoj, ja mám skúsenosti s MUDr. Magdom a som veľmi spokojná, super prístup, všetko mi povysvetľoval a super sestričky :D

silia

BritneyBitch

ahoj, ja mám skúsenosti s MUDr. Magdom a som veľmi spokojná, super prístup, všetko mi povysvetľoval a super sestričky :D

question

titten

co sa tyka rezu poc pazuchou..
doktor rez vedie presne tak ako ti prirodzene ide ryha pod pazuchou, cize si ju bude kreslit tak ako dvihat ruku, aby to bolo v zahybe..

co sa tyka holenia, ja som sa pokusala ako tak oholit aj ked som mala svy, nejde to samozrejme uplne, ale ako tak to islo...

matik8

Caute baby

Takze uz som vo ZV ubytovaná zatial som tu sama takze uz ln cakat. Rano som ako naschval dostala menstruaciu :/ uz nechto mam za sebou...potom píšem. Zatial pa a drzte palce