Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

BritneyBitch

Ďakujem :D no mám okrúhle ES 390 ml a bolesti, no ja som citlivka, tak kým som sa spamätala tak to trvalo, prvé dni len na liekoch a celé dni som prespala alebo preležala :D asi najhoršie bolesti boli však bolesti chrbta

BritneyBitch

Queen

Dufam, ze aj ja budem moct povedat, ze sekcia bolela viac :-) plakala som od bolesti na are ako male dieťa!

Vybratie toho stehu, ktory ta teraz trapil bolelo?
Snad uz teraz nebudes mat žiadne komplikácie.

BritneyBitch

Silia

Dakujem za odpoveď! Videla som fotky a krasna praca! Ake implose mas a ako si zvladala bolesti po oeracii?

BritneyBitch

Smejo251

To je paradna cena! A super, ze si bola spokojna! V procari sa to robilo? Myslela som, ze jednodnova chirurgia je len na poliklinike terasa.
Ona robila prsia aj jednej mojej znamej. Bola som u nej kvoli niecomu inemu, ale nevybrala som si ju.

Chcem sa opytat, ako si to zvladala po opke s detmi? Este stale si to neviem predstavit, ako to zvladnem s malym..

Ja som inak po sekcii som dokazala vstat az na druhý den,.boli to pre mna strasne muky :-(

matik8

Titten

O 6 som sla na salua o pol 8 som bola na izbe

Zatial to je v pohode tlaky su, ale prirovnala by som to k 5nasobnej svalovici prs.

Iveta84

Praveze chcem ist skor, o dva tyzdne chcem skor. Aby som este august mohla ako tak uz fungovat a stravit aj s detmi... :)