Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

menndy

tak drzim palce...nech vsetko dobre dopadne :) Urcite napis,som zvedava.
Kam ides?
Ja nevaham,ja som rozhodnuta,len som to nahlasila cca mesiac po konzultacii,ze este aj nos...tak neviem ci to pojde:)

menndy

bianka77, BarboraF

Ahojte kocky, ako pozeram vahate nad opkou 2v1:) mna caka tato operacia uz o tyzden.:) tak drzte palce.. potom dam vediet ake to bolo.:)

bibi13

Queen

Suuper dakujem, vyskusam.. neskutocne ma to svrbiiiii..;)

Iliciaa1121

Mne sa tiez paci tato podprda, ze to ma aj vystrich.. ale fakt netusim co to je za znacku.. ked ju dam dole a bude niekde nejaky papierik, tak sa pozrem..

bianka77

barboraF

Aj ty planujes 2v1? Ja som si to nechala prejst hlavou...a dala by som sa na to,je to nakoniec aj ekonomickejsie :))).Uz som tam aj volala,sestricka bola zlata,poznacila to do knihy...vraj sa dr.rozhodne, co a ako a vraj to je este daleko ,ze sa vselico moze pomenit. Tak som zvedava. Skoda ze som to nepovedala hned. Ja by som bola rada. Aj ked velmi pochybujem, ze sa niekto odhlasi alebo sa nieco pomeni....

Elissa
ty asi nebudes moc nadsena :)))

Sarinkaaa

lluciaa1211

Super, som rada že skafače, ktoré dávajú v Avelane nie sú vidieť, kedže sa má nosiť až 6 týždnov, tak aby som ho nejako skryla pod tričkom alebo šatami.
Do zimy nechcem čakať, už cez leto chcem mať pekné cici :)
Deti ešte nemám a doma by mi určite pomohol priateľ alebo mamina. Našťastie nemusím riešiť ani dovolenku ani PN, kedže nepracujem, tak budem mať dosť času sa doma liečiť a šetriť :)

lluciaa1211

Sarinkaa
Ja mám tento skafač velmi rada. Predtým keď som prišla domov prvé som zhodila podprdu a behala doma "nadivoko" :)
Teraz sa teším domov na skafáč. Ja mám taký čierny so suchých ziskami na pleciach. Videla som niektoré kocky že mali biely so zapinanim na pleciach takým ako na podprde vzadu býva. Tie biele sú asi prešívane cez prsia, teda aspoň jedna kamoška čo bola na opku v Ke má takú, a tá jej vraj robí špicaky. Táto moja je len ako pevnejšia športová podprda. Po 3tt keď už som lepšie hybala rukami som si vypárala tie suché zipsy a zašila nahladko, ani mi ju nevidiet pod tričkom.
Čo sa týka opky v lete, ja osobne by som nečakala na zimu. Ak chceš čím skôr pekne cici tak chod aj v lete. Umyvanie je trochu ťažšie ale dá sa, mne stále asistoval muž alebo mamina a v pohode. Hlavne ak máš deti, vyber si termín keď ti ma kto pomôcť. Najlepšie aj 3tt. U mna bola mama 2tt po ale zišla by sa mi aj teraz :(

barboraF

All
Holky,ktore ste boli na opke 2v1 u Cervena,ako to bolo s kontrolami? Po tyzdni ste isli s prsiami na stehy a potom o tyzden s nosom kvoli dlahe? Ci ako?

Iveta84

Sarinkaaa
Ja budem u mladeka operovana 01.07. V lete sa opky tiez robia, tak jasne ze ak je teplo nie je to extra peijemne. My mame chladny byt a cez leto mame doma uplne prijemne, takze tie prve dni sa neobavam. A teda mohla som si kedykolvek ale kvoli detom som si vybrala letny termin kedy mi mamina pomoze s detmi.