Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Ahojte baby,

kto z vás bol u dr. Rácza?
Zvažujem Červeňa alebo Rácza,
na konzultačky som objednaná u obidvoch, tak uvidím čo povedia.
Červeň má super recenzie ale Rácza mám kúsok od domu a tiež ste ho tu myslím chválili.

menndy

bianka77
no idem mat 400ml VP

ALL
holky inac ako to je s tou menstruaciou?( cervenovky ) zoperaju ma aj ked budem mat menstruaciu? lebo ako som vysadila antiku... tak vobec netusim jak dostanem menstruaciu.:( strasne mi to blbne..:( dakujem

viktoria21

Vanes

tak Vaneska zlata drz sa chcela som ti napisat uz vcera vecer len mi blbol net tak sa ozyvam dneska hadam mas uz po operacii a si v pohodke potom sa hned ozvi ako sa citis a ci si v pohodke:)a cim skor doma nech si u svojich :)Jaaaj ja dneska sa tesim prisla mi uz konecne ta menstruacia bala som sa dost lebo keby prisla zajtra tak mi to vobec nemusi vyst,ked mam operaciu tento pondelok.mne cyklus trva tak 6 ci 5 dni tak verim ze mi to v pohodicke vide.Ale sestricka povedala,ze ma zoberu aj ked bude uz slaba tak sa tesim lebo termin operacie nechcem menit.

Matulka23

bibi13

Musela som si ľahnúť ako sme prišli totálne ma to vyčerpalo, cesta trvala hodinu a pol do BA a späť a ešte som bola niečo vybaviť a pozrieť nejakú športovú podprdu :)
inak je všetko ok, dnes sa môžem ospršiť aj podprdu rozopínať :) priateľ už okukával aj kamoška :)
večer sa odfotím a dám do galerky :)
na aký mail to mám poslať?

barboraF

Bianka77
Ja som uz rozhodnuta:-) uz len pockat na konzultacku ako sa k tomu vyjadri doktor. Podla mna je to lepsie takto naraz..lebo keby si dam len prsia hned by som chcela aj nos:-) tu chvilku to pretrpime :-)