Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

MirusQ

kym som sa ja rozpisovala...odpovedali ti strucne a jasne :D
Neviem ci davaju naladovku,dava sa napr.neurol

kosta123

Bibi 13
Ja som z PB.
U NEHO BOLA NAJ CENA A PRACA SA MI PACILA.ALE JASNE ZE BY SOM PO TOMTO K NEMU NESLA,ON SAM BY MI TO ANI NEUROBIL.
VSADE INDE CO SOM BOLA TO VYCHADZA NA 3000€ TO JE MOC.TOLKO ANI NEMAM.

Matka872

Ahojte baby
Budem 8 tt od opky, a chystám sa urobiť si masérsky kurz.Myslíte že bude to v pohode? Dufam ze nebudem cítiťt tie implose pri praci.Inak fungujem od 4 tt plnohodnotne, sem tam cítim slabý tlak ked lezim a zrazu vstanem.Pooperacnu nosím hlavne v noci, hoci už nemusím, cítim sa v nej bezpečne.Kontrola dopadla súper,dokimu sa pracicka veľmi páčila :-) ďalšiu mám o 4 mesiace.
Pevne nervy a skore zotavenie všetkým novým prsaticam ;-)

MirusQa555

bianka77

no ano na to som sa pytal.Mna sa len doktor pytal ci som kojila pri vsetkych troch a to je vsetko,tak fakt neviem a od kojenia preslo zhruba pol roka..

MirusQa555

bibi13

Aha dakujem no ja so tak pol roka a myslis si ze pri pohladne na prsniky doktor usudil ze uz to je v poriadku a mozem ist na opku??Lebo on nevie aky je najmladsi syn stary,nepytal sa na to

bianka77

mirusQa55

neviem co myslis ohladom kojenia...ja som bola na konzultacii cca mesiac po skonceni kojenia...a operaciu doporucuju najskor 6mes.po skonceni kojenia,niektorí az rok.Mne dali cca po 7mes. jednak zlaza sa este stale meni,stahuje,a tak isto aj koza...sa este moze postupne stahovat. Vraj tak.Ale uprimne...ja vobec nemam pocit, ze by som ich mala ine....ako pred 2-3mes. Tak pochybujem ze sa radikalne zmenia do oktobra. Ine je ked prestanes kojit naraz a ine je ked postupne...aspon u mna to tak bolo....tym ze sa znizoval pocet krmeni cez den...tomu sa prisposobovala aj zlaza..takze zmensovali sa mi postupne a prirodzene...co je skoda :) mohli ostat a mala by som veget :))))Teraz nemyslim ked som kojila malinke babätko...to boli ine dudy,ale po 13mes.kojenia uz ma asi malokto dudy ci ano?