Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

MirusQ

ja som sa nikdy nad tym nezamyslala, kedze som chcela ist len k cervenovi,ale fakt ma prekvapuje, ze su take rozdiely....neviem kde je to navysene...lebo tie implantaty stoja asi rovnako...priblizne...tak asi cena za samotny vykon,anestezu,lozko...inak si to neviem vysvetlit...Tak to mas fajn ,vela usetris :)

bianka77

MirusQ

teraz sa asi nechapeme:)
Co je prehnane...ja budem platit 2700 aj nejake drobne...takze suma okolo 3000€ je naozaj realna

MirusQa555

bianka77

No moja konecna suma je 1840e,takze si myslim ze to je dost prehnane.A este neviem ci si dobre pametam,ale to bolo aj pri tom doktorovi co ju vlastne ani nechcel zoperovat a odhovaral ju od opky??