mám chuť sa zabiť...podvod..

Príspevok v téme: mám chuť sa zabiť...podvod..
luuuc

ahojte..už je to asi 2týždne,čo nedokážem ani poriadne jesť.trápim sa,lebo mám chlapca rok a pol a ked som bola bez neho na chate,tak som bola opitá.využil toho moj,teraz už ex-kámoš..bozkával ma a tiež tam bolo aj niečo viac.horšie je,že mi to povedala moja kamaratka.ja o tom moc neviem.neviem čo mám robiť..mám chuť sa zabiť

lera

simao, tebe o co ide? my sme tu normalni smrtelnici, ktori robia obcas aj chyby, kolko mas rokov? a co si si v zivote skusil? cim vsetkym si si presiel, ze tu take nieco pises a este aj v tej druhej teme...hras sa na svateho? alebo si snad myslis ze si bez hriechu? sa spamataj! zivot zial nefici tak ako si to clovek naplanuje..a kazdy ma narok na chyby, clovek sa z nich uci, o tom je zivot...neznasam nakychto nafukancov, co si myslia ze su lepsi ako ostatni...

simao

GREENKA..........

alebo mu to povedz...ked ta ma rad tak ti odpusti a uveri...a opitost je veelmi polahcujuca okolnost...proste mu povedz ako velmi to lutujes a porozpravajte sa o tom......

ja snad nechcem verit !!! to ste cele VY* , vy zeny

dajme tomu ze to je 50:50, co sa tyka podvodov chlapov a zien

ja byt an jej mieste, idem za nim ak ho velmi lubi, poviem mu to a sa otocim an pate a odidem, uz si ho nezasluzis, a vrat sa k tomu svojmu ex-priatelovi

ja nedokazem pochopit neveru !

a ze alkohol je polahcujuca okolnost...NIE JE !! na co pijete a potom leziete do postele s rovnako opitym chlapom (zenou, v pripade opitych chlapov)

jasne ze sa da pochopit ze nevies co robis nepamatas sa, no JA by som to neospravedlnil, nedokazal by som prstat na to mysliet, ze co mi to priatelka spravila, prave ked ju lubim, uz by som ju nechcel vidiet, nechcel ju trapit tym ze furt na to myslim co mi spravila

HANBA tym, co niekedy HOCIJAKO podvedu, uz ci ide len o bozk, bozky, a nieco viac

niekto mi raz povedal...MLADOST si treba uzivat, tak si ju uzivajte s vasimi priatelmi a nepodvadzajte ich !!!

jojka

Luuc, je to pocit podvodu a bezmocnosti, ktory ta tak trapi. Lenze treba si uvedomit, ze za to nemozes, tak preco sa hned zabijat...
Zivot ide dalej a ver mi, ze este sa ti stanu horsie veci nez toto. S tym dotycnym sa uz vobec nestretavaj, vyhybaj sa mu.. to je jedine, co mozes urobit a co najskor na to vsetko zabudnut. Keby sa ludia mali zabijat za kazdu neprijemnu situaciu v ich zivote, tak by vymrelo ludstvo.

anonymna

no teraz je to uz asi jedno ci nieco bolo al. nie,podstne je nauc sa kolko mas vypit,aby si sa vedela kontrolovat..zatim mu to nehovor..a ak by na to prisiel urob sa ze o nicom nevis.. ak mu to povies je pravdepodobne ze sa s tebou rozide..a pust to z hlavy to nie je problem na zabitie..len si vic uvazuj co robis pre buducnost...

brunuska

no este by ma zaujimalo ci si si sto pro ista ze skutocne bol sex.ked si bola taka opita a kamoska si vymysli vselico-pozname.takze to neber tak tragicky.

lera

luuuc, preboha..ake zabit??? neblbni, ved v dnesnej dobe sa to podvadzanie berie pomaly ako sport,nehovorim, ze to schvalujem, to urcite nie, ale nie si prva ani posledna co podviedla, ludia obcas robia blbosti tak si spravila aj ty..a co teraz? ked sa priznas, znicis si vztah...v tychto pripadoch sa uprimnost nevyplaca, ak to bol jednorazovy preslap a ty ho skutocne milujes, nic mu nikdy nepovedz..nebud na seba taka prisna, sme iba ludia a ludia robia chyby, pouc sa z nej a uz ju neopakuj...

4321

ahoj, podla mna by si mu nemala nic hovorit...aj ked mnohi so mnou nebudu asi suhlasit, ked mu to povies uz nikdy nic nebude take ako predtym, je to tvoja chyba a tvoje svedomie s tym musi zit, ale ak ho chces nic nehovor, lebo tym nic nevyriesis, ak by ti mozno aj odpustil/co dokaze iba malo chlapov/, uz nikdy by ti to nezabudol, a navzdy by to bolo medzi vami, ak s tym nedokazes zit, tak mu to povedz, ale rataj s tym, ze ho mozes navzdy stratit, teraz je to asi pre teba prilis cerstve, nechaj tomu viac casu..a potom sa rozhodni

greenka

no mne sa raz stalo tiez nieco podobne...mam chalana cez rok aj pol a v lete som ho podviedla (sex v tom nebol chvalabohu) a horsie bolo ze som nebola az tak opita..neviem preco som to spravila...nechapem to...a potom som mala take strasne vycitky a strach ze co sa stane ked sa to dozvie...som bola zo seba zhnusena...strasne ho lubim......nepovedala som mu to...je tazke to tajit ale da sa to......ale do teraz trpnem ci sa to niekedy neprevali......ked sa to nema ako dozvediet tak mu to nehovor-je to krute a nefer,ale ked ho lubis a bola si opita tak sa to da ospravedlnit (moje sa nedalo).....alebo mu to povedz...ked ta ma rad tak ti odpusti a uveri...a opitost je veelmi polahcujuca okolnost...proste mu povedz ako velmi to lutujes a porozpravajte sa o tom......